Nasıl bir karaktere sahipsiniz?

biraz dalgacıyımdır (insanlarla dalga geçmiyorum), baskın bir karakterim soğuk bir kişiliğim vardır, iyi sır tutar, teselli etmekten anlamam, oldukça kıskancımdır, egoist değilimdir. Sizde biraz bana kendinizden bahsedin?

0|0
7|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• genelde sakin, olayların gelişimine ve ruh haline göre yeri geldiğinde stres, sıkıntı, yeri geldiğinde sinirli, yeri geldiğinde iyimserim öyle kendimi çok iyi anlatamam bu kadarı yeterlidir.

1|0
    0|0
  • karaktersızım kanks

1|0
    0|0
  • Beni tanısanız çözdüğünüzü sanırsınız ama bir süre sonra anlarsınız ki çözememişsinizdir. Ben dahi kendimi çözemiyorum.
    Bir ben vardır benden içeri

1|0
    0|0
  • sert acımasız ve sağlam bir insanımdır birinin yanındaysam o kimseye her türlü destek olurim

1|0
    0|0
    • 2ay

senin gibi biri herkese gerekli

• 2ay

hmm bana karşı sert ya da acımasız olmana gerek yok :)

• 2ay

kötü bir insan değilsen zaten sert olmam merak etme 😉

• İnsanlarla dalga geçerim herkesle alay ederim ama buz gibi soğuk kimseyle de muhabbet etmeyen dik kafalı artist gıcık inatçı Asosyal biriyim fahasnabba

1|0
    0|0
  • Troll'ün dibine vururum. Yeri geldiğinde benden ciddisini bulamazsın ama. Ağzım sıkıdır. Fazla kalabalığı sevmem. Azcık cimri azcık eli açık. Daha liste uzar gider...

1|0
    0|0
  • Insanlarla uğraşmayı severim biraz çekingen empati kuran geleceği düşünen eğlenceli

1|0
    0|0
  • İyi oldumu tam iyi çok iyi olurum herşeyi yaparım onun istediğini kötü oldumu tam anlamıyla yürüyen bir cehenem olurum

1|0
    0|0
  • Dışardan beyefendi soğuk utangaç içerden komik alaycı gibi oraya karışık

1|0
    0|0
  • Sakin, evcil bir yapım vardır çok duygusal ve romantik biriyim, yeri geldiğince eğlenceli sempatik ve sıcakkanlıyım

1|0
    0|0
    • 2ay

güzel insan :)

• 2ay

çıkar be kesme umutları :D

• 2ay

Çıkmadık candan ümit kesilmez tabi ama ne bileyim bu sitede görüyorum veya çevremde görüyorum kızın gözünün içine baka baka yalan söyleyen erkekler, aldatan erkekler ve hatta övünmek gibi olmasın benden tipsiz erkekler bile o kandırdıkları kızları ağızlarının içine düşürüyorlar benim suçum öyle olmamak mı

• Çok espiriliyimdir çok affedici iyi sır tutan bazen bir insana çok gicik olurum mesela yemekte vs konuşmazsa

1|0
    0|0
  • Akrep burcunun hepsine sahibim

1|0
    0|0
  • sevdiğim kişilere iyi öbür kişilere soğuk kendini seven kimseye boyun eğmeyen ama akp gibi bazen menfaat için es geçen biri. misal babamı sevmiyom. gıcık alıyom ondan. ama 50 lira için gidecem yanına. domuzdan bir kıl koparsan kardır

1|0
    0|0
    • 2ay

değişik bir karakterin varmış

• 2ay

sevdiğim insanlara canımı bile veririm. sevmediklerime yüz vermem soğuk davranırım. kin tutarım. ama inanki iyi bir insanım özünde. canımı yakana kötü davranırım. insan normalde babasını çok sevmeli. ama bu adam babam haysiyetsiz biri. benim hayat hikayemi bisen keşke

• Bende dalgacıyımdır yani esprili konuşmayı severim, baskın değilim daha çok çekiniğimdir. Çok hayalperest ve meraklıyım, öğrenmeye bayılırım hep yeni şeyler öğrenmek isterim. Egoist insanları sevmem ve merhametliyimdir. Bu kadar.

1|0
    0|0
  • Acımasız

1|0
    0|0
  • Bir ben var dışarıdan görünen bir ben var kelimelere sığmayan.

#YüreğiSızlayanAdam

1|0
    0|0
    • 2ay

söylenecek söz yok kelimelerin kifayetsiz kaldığı yerdeyim

• Dobra, nostaljik.

1|0
    0|0
  • Asosyal ve cekimgen ve utangacim. İcime kapanigim.
    Cevremdeki herkesden nefret ediyorum.

1|0
    0|0
  • Bende yok ondan.

1|0
    0|0
  • Troll

0|0
    0|0
  • narsitsin yani

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• utangaç çekingen egoist kıskanç. iyi özelliklerimi bilmiyorum kavgalarda hep kötü özelliklerimi yüzüme vurdular :d

1|0
    0|0
    • 2ay

kötü insanlar :D

• 2ay

Ben biliyorum ama söylerken gülesim geliyo yanlış anlıyolar sonra vay efendim sen benle dalga geçiyorsun 😄

• 2ay

boşver söyleme sende olduğumuz gibi güzeliz biz

• Egolu, kinci, iyiye çok iyi kötüye çok kötü, biraz bencil

1|0
    0|0
    • 2ay

iyiye çok iyi olup kötüye çok kötü olman hoşuma gitti

• yeri gelince gayet sosyal olabilirim ama çevrem yüzünden yalnız olmak tercihimdir, umursamazımdır, hayatı pozitif görmeye çalışırım, insanları yargılamaktan ve yargılayanlardan hiç hoşlanmam

1|0
    0|0
  • Öyle her şeyi kafaya takmam hayatı ciddiye almam aslında gülmeyi çok severim iyi sır tutarim cevremde çok güvenir bana ama ben hiç kimseye güvenmem. bir de iyi niyetliyim kotuluk yapana bile kötü dusunemem.

1|0
    0|0
  • Karaktersizim ben..

1|0
    0|0
  • İnatçı

1|0
    0|0
  • Iyi sır tutan, iyi niuetli, durust, sevkatli, hayvansever

1|0
    0|0
Yükleniyor...