Peki siz hangi kahve cesidisiniz?

https://onedio.com/haber/insanlarda-hangi-kahve-gibi-bir-tat-birakiyorsun--730088
Be
n çözdüm Türk Kahvesi çıktım bakalım sizinkiler nolucak?

1|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• Verdiğin cevaplara göre insanlarda white chocolate mocha gibi tat bırakıyorsun! Mochanın o muhteşem kreması, sosları gibisin, kısacası sen tam bir ikoncansın! Çevrendeki insanlar sana hayran. Tarzına çok düşkünsün, kalabalıkta adeta bir yıldız gibi parlıyorsun. Ama çoğu insan seni burnu havada, şımarık biri olarak görüyor. Ama seni tanıyınca gerçekleri görüyolar. İçinin güzelliği çevrendeki herkesi etkiliyor. :D

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Verdiğin cevaplara göre insanlarda latte gibi tat bırakıyorsun! Senin yumuşacık, sımsıcacık bir kalbin var tıpkı lattenin o yumuşacık köpüğü gibisin. Her ortama uyumlu bir halin var, ortamda herkesin gönlünü yapmaya çalışırsın kimseyi yarı yolda bırakmazsın. Her yardıma ihtiyacı olana gözün kapalı koşarsın. Bu temiz kalpliliğin, üzülmene yol açabilir, çevrendekiler seni hafife alabilir onlara biraz da dişli tarafını göstermeyi ihmal etme.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Verdiğin cevaplara göre insanlarda latte gibi tat bırakıyorsun! Senin yumuşacık, sımsıcacık bir kalbin var tıpkı lattenin o yumuşacık köpüğü gibisin. Her ortama uyumlu bir halin var, ortamda herkesin gönlünü yapmaya çalışırsın kimseyi yarı yolda bırakmazsın. Her yardıma ihtiyacı olana gözün kapalı koşarsın. Bu temiz kalpliliğin, üzülmene yol açabilir, çevrendekiler seni hafife alabilir onlara biraz da dişli tarafını göstermeyi ihmal etme.

1|0
    0|0
  • Bendede turk kahvesi cikti ama son soruda sade yerine karamel secseydim ne cikacakti cok merak ettim yaa.😊😊

1|0
    0|0
  • white choclate mocca :) ama sadece starbuck tayım :D

1|0
    0|0
  • White Chocolate Mocha!

1|0
    0|0
  • Latte ☺

1|0
    0|0
  • Olsam olsam nescafe olurum