Müslüman olmayıp bayram namazına gitmek zorunda kalanlar kimler :D :D ?

Evdekilere ateist deist olduğunu söyleyemeyip cumadan falan kaçıyorsun ama bayram namazından kaçamıyorsun :D ben de öyleyim kimler onlar başka :D

Güncellemeler:
2ay günceell

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben mesela, gidiyorum ama dua falan okumuyorum içimden küfür ediyorum neden bu ülkede doğdum diye.

0|1
    0|0
    • 2ay

küfr etme dostum olması gerektiği gibi davran ben mesela bunu söylemiyorsam babam kötü olur gerçekten beni de anlamaz ondan söylemiyorum zaten bu noktaya geldiysen din önemsiz bir konu haline geliyor çok takma yani

Kızlar Ne Diyor 5

• Oyle bir zorunlulugu yok bizim cevrede

0|1
    0|0
  • İnandığın şeyin arkasında duracaksın. Anandan babandan saklamayacaksın. Yoksa hiç bir inancın, inanç sayılmaz.

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklısın da ben babama bunu söylesem adam kalp krizi geçirir :(

• 2ay

İslamı biraz daha araştır, yeniden gözden geçir bazı şeyleri istersen.

• 2ay

Orası başka konu ama yaptım bunu gerçekten

• Olur o ya, Müslüman yaparız biz onu. Ksjzjxjxnxz 😂

0|1
    0|0
  • Bir gorusu savunuyorsan acik yureklilikle de soyleyebilmelisin.

0|1
    0|0
    • 2ay

Haklısın da ben babama bunu söylesem adam kalp krizi geçirir :(

• 2ay

Biraz celisiyorsun kendinle. Bilmiyorum ama tahmin edebiliyorum. Nesi mantiksiz tahminlerin? Bircok insan var senin gibi ve cogu ailesinden sakliyor bunu. E o zaman ya inan ya da soyle inanmiyorum diye. Boyle daha garip

• 2ay

Bak din konusu ayrı konuşmak istersen konuşalım ama şu an demek istediğim bunu evdekilere karşı söylememek.

• Allah kalbine iman verir inşallah namaz kılarken

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Eziksiniz 😄

0|1
    0|0
  • Ulan bana açıkla islamın neresini beğenmiyosun öyle doğdun öyle öleceksin ben bunu bilirim he herkes özgürmüş burası müslüman ülkesi müslümanlar yaşar istemeyen gider daha bişeyler yazcamda buraya uygun düşmez

0|0
    1|1
    • 2ay

Bir yobazın kem küm etmesini okudunuz.

• 2ay

sana dediğim gibi herhangi bir şeyle dalga geçtiğim yok her şeyden önce saygıyı öğren.

• 2ay

iyi yazma tamam ateist

• öyle birisi varsa zaten müslümandır o, toplumdan uzaklaşmak ve cool çabaları fayda etmez

0|0
    0|0
  • abi sen o zaman yaşayamıyorsun dinsizliğini ne anladım bundan

0|0
    0|0
  • bir sg :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...