Bu zihniyete tüküreyim mi?

Ulan doğu ve Güneydoğuda internet kesintisi yaşandı belli bir süre, buna yönelik olarak aklı ırkçılıktan kendini beğenmişlikten ve "sözde" Türkçülükten başka bir işe çalışmayan pasif beyinli insanlar;
"Akıllı durun kesmesinler"
"eşşek zikene internet fazla zaten"
"Bunlar interneti de kaçak kullanıyordur"
"Gerek yok doğulular internete giripte ne yapacak "
"Aaa mağarada internet çekiyor mu "
Gibi tam kendi karakterlerine pardon karaktersizliklerine yakışır bir şekilde yorumlar yapmışlar.. Ha birde gizliden yazıyorlar o derece cesaret yoksunları..
Gelelim neden sinirlendiğime..
Ben şanlıurfalıyım eşim polis, en yakın arkadaşım da urfalı onun eşi astsubay (dı) ne oldu geçen sene şehit oldu..
Ben her gece eşim mesaiye kalınca uyuyamıyorum.. Ve Türk'üm.. Çevremde ki herkeste vatanını milletini seviyor ve biz doğuluyuz.. Herkesi bir tutan o beyninize tüküreyim değil mi. Haktır artık yani. Üzülüyorum gece rahat uyuyun diye uykusundan olup nöbet tutan eşime polis arkadaşlarıma..
Yine de sizden nefret etmiyorum o derece yoksunuz çünkü gözümde.. Eyvallah.

Güncellemeler:
2ay Gizli görüş kapalı diye yorum bile yapamıyorlar 😂

3|2
3|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yüzünü batıya dönmüş bir dogu (Aslinda kürt hayranı) yarin kocan şehit olsa bunları yazabilecekmiydin acaba internet su veya elektrik hic kimse temel haklardan faydalanmasin demiyoruz ama bunlarida devletin lehine kullanip ona buna küfür etsinler hemde koro halinde sosyal medyadan ordan burdan devletime polisime askerime bizlere hakaret edilsin bizde internetleri gidince sevinmeyelim etkiye tepki derler ortada üç beş capulcu var onlarada ses çıkarmayalım evet haklısın aslinda
    "Akıllı durun kesmesinler"
    "eşşek zikene internet fazla zaten"
    "Bunlar interneti de kaçak kullanıyordur"
    "Gerek yok doğulular internete giripte ne yapacak "
    "Aaa mağarada internet çekiyor mu "
    Artık bunlar yok yeni gençler keko tarzı koyulmus kurallari yok sayan otoriteye saygi duymayan asker polis görünce anasinin kirigini görmüş gibi bakan sadece kendilerine siyasi katki sağladığı icin yav. saklarin ib. nelerin kurdugu dernekleri partilerin toplantı yürüyüş gösterilerin en basinda bizde ermeniyiz bizde ibneyiz diye slogan atmalarını bir Türk genci olarak kabul etmiyorum edemiyorum ve onlara gore itilmiş olmanin dışında sanki ülkenin sahibi onlar gibi davraniyorlar kusura bakmayin iterizde kalkarizda #bizhepimizTURKIYEYIZ ama vatanimiza saygili sevgili olun baska birsey istemiyoruz. Dedigimiz zaman buna kızıyorlar bunlar olursa sende gece huzurla uyursun bizlerde kürt dostlarımızla sabahlara kadar sohbet eder hasbial ederiz ve son söz
    Allah devletimize milletimize zeval vermesin

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben kürt hayranı değilim.. Tabi Allah etmesin şehit lafını bir daha kimseden duymak istemiyorum.. Benim elime zarar verecek olanlarda doğulular değil p*ç pkkdır.

• 2ay

Aynen öyle.. Allah vatana millete, polise askere zarar vermesin inşallah..

• 2ay

Amin inşallah

En İyi Kız Görüşü

• Ben de ırkçı zihniyete tükürmek istiyorum 😒
    Şuraya güzel bir söz bırakalım:
    Eger hûn nebin yek, hûn ê herin yek bir yek.
    Eğer birlik olmazsanız bir bir gidersiniz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Sen bunu yeni mi anladın. İşte böyle yapa yapa insanları birbirine kırdırıyorlar. Birbirlerinden nefret ediyorlar. Türkiye 7 bölgeden oluşur. 5 bölgeden değil!

2|1
    0|0
  • bu ruh hastaları tam terör zihniyetinde bende gördüm onları. dünyadaki bütün var olan terörler bu beyinler yüzünden var

1|1
    0|0
  • Yani tabi emniyet ve qskeri kadrolara şark hizmeti icin uydu telefonu şart diyorum eski zayif devlet yok artik devletimiz icin bu artik zor degil pahali hic degil, gel geleim diger konuya bence devlet buyuklerimiz gercekten cok merhametli kimseler ve hic kimseye kiyamiyorlar bem devlet baskani olsam ve kurban eti dagitmaya giderken 40 vatandasim katledilecek bayram gunu ustune baska bir bayramda bir bakanimin aile kabristanina bomba koyulacak sonra bir diger ilde sehir meydaninda bomba patlatilacak yeminle o cografyada atese verilip yakilip kul edilmemis bir sinek birakmam sinek halen birde utanmadan cikip eylem yapiyolar bunlar lin yatip kalkip devlet buyuklerimizin merhametine şukretmeleri lazim

1|0
    0|0
  • "Herkesi bir tutan o beyninize tüküreyim " demişsin. Ne yani sen şimdi ben sizdenim neden bana küfrediyorsunuz diye kendini sıyırmaya kalmış gider yapıyorsun millete.. Ama bence sende onlardan farklı değilsin. Ben batı da yaşayan doğu kökenli birisiyim ama sosyalist birisi olarak oyumu hdp ye veriyorum. Demek ki bana hakaret küfür ederlerse senin için bir sorun olmayacak.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hayır onların bahsettiği dağa çıkan doğulular onlardan sıyırdım bizi.

• 2ay

Ama onlar hdp ye oy verenleri de o şekilde görüyorlar

• Yenge söylenenler sizlik değil. Eşiniz de bunu size daha iyi anlatabilir. Bunu söylenen kesim internet kesilmesinin hak edildiği kesim için söylenen sözler. Doğulu olup vatanını sevene kimsenin dediği birşey yok. Batılı, Egeli, Akdenizli, İç Anadolu lu , veya Karadenizli olup vatan haini olanlarda hak etmiyorlar hiçbirşeyi. Sıkma sen canını

1|0
    0|0
  • Onlar batılı da ne oluyor birileri gözlerinin önünde analarına bacılarına karşılarına hallense medeniyet deyip paylaşırlar doğulular böyledir diyenler

1|1
    0|0
  • sonuna kadar katılıyorum..
    gidip görmeyenlere her yer aynı..
    orası da bizim, onlarda bizim insanımız, bizim onların olduğumuz gibi..

1|1
    0|0
  • İşte bunlar dedelerinin yolundan gidiyorlar bak dedelerine onlarda dersimi rizeyi kastamonuyu bombalamışlardı

1|1
    0|0
  • Tükür bence.

1|0
    0|0
  • Dogulu olmanın kötü birşey oldugunu yıllarca beyinlerine sokanlarda suç. bence..

2|0
    0|0
  • Auan soguda malesef beledıye bınalarına Turk bayragı astık dıye sevınıyoruz belesıyelwre kayum atandı rezıl bı durum orada ortalık karısık tedbır açısından netı kesmış olamazlarmı olurlar becerıksız hukumet kendı ulkesınde beledıyelere T uek bagrayı astık dıye boburlenıyo yazık cok kazık sankı amerıkayı fetettık

1|0
    0|0
  • Bak şimdi Türkçülüğün t sinden anlamayan insanlar başımıza Atsız kesildi. Kardeşim Irkçılığını yap yapma demiyorum ama insanlığını unutma. Ne olursan ol önce insan ol derdi babaannem bir kez daha haklı çıktı.

1|0
    0|0
  • Aslında söyleyenlerin kastı o değil ama olaya at gözlüğüyle bakınca düşüncesizlik ediyorlar iyiyle kötüyü ayırmak lazım

1|0
    0|0
  • Üstünlüğün ırkta olmadığını takvada olduğunu ALLAH Peygamberimiz Hz. Muhammed (S. a. v) vasıtasıyla bildirmiş. Gerisini konuşmaya bile lüzum yok.

1|0
    0|1
  • O moğol dölleri hastalıklılar. Boşver uğraşmaya değmez. İki laf edip tartışmayı bile bilmiyolar zaten.

1|0
    0|0
  • Bu işlere fazla takılmayın ve etrafınızı uyarın fetönün yeni taktikleri Kürtçülüğü Türkçülüğü pompalamak yersek ama yemeyecez inş.

1|0
    0|0
  • Haklısın
    Ama bugün insanlar belediyelere kayyum atandı diye organize olamasın diye yapılmış olabilir

1|0
    0|0
  • Helal olsun. Sonuna dek katılıyorum. Empati duygusundan yoksun kuşbeyinliler işte

1|0
    0|0
  • elhamdülillah müslümanım deyip, ırkcıyız ne olacak diyen manyaklar var...
    Hucurât 10. azıcık okuyun...

1|0
    0|0
  • Türksen niye aliniyorsun urfa teroristlerin kol. gezdigi sehirlerden degil zaten sanli urfa

1|0
    0|0
  • Tebrikler kardeşim

1|0
    0|0
  • Eğer doğulu doğmak suç sa en büyük suç güneşte

2|0
    0|0
  • Bu ırkçılık yüzünden ülke ilerlemiyor zaten

1|0
    0|0
  • tükür arkadaşım o cahıllerın suratına tükür fırsat bulursan

1|0
    0|0
  • Tükür ablacım tükür

1|0
    0|0
  • bak bu mesleği eşin zorla seçmedi... hem maaş alıp hem rahat edip hemde güvenlikçi olunmaz... sonra buranın zeka seviyesi anaokulu düzeyinde burdakilerin en büyük sorumluluğu bakkala gidip kaybolmadan eve gelmek ne bekliyorsun ki burdan

0|0
    0|0
  • doğu ve güneydoğu verilsin kime veriliyosa istemiyoruz

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız geçen bayram da aynı şey olmuştu bu sefer bir önlem alırlar diye düşündük yine aynî şey oldu

1|0
    0|0
  • Bende

1|1
    0|2
Yükleniyor...