Abimi kardeslikten red ediyorum siz olsaniz ne yapardiniz?

Bunlar evlendiginden beri gelin bizi evinde istemiyor hal ve hareketleriyle de buz gibi davraniyor konusmuyor ikramda bulunmuyor yemek zamani sofraya oturmuyor falan.
Ziyarete gidecegim zaman hep mesguliyet uydurup erteliyorlar. Randevu almak gerekiyor ve devamlı erteliyorlar. Benim istanbula tayinim cikti yine ziyarete gidemedim yeğenim var küçük göremiyorum. Kizdim artik yine erteledi ve ben de iyi abi madem öyle kardeslik iliskimizi telefondan devam ettiririz yazdim. O da saygisiz bir daha beni arama yazmis. 4 yil gecti hic arayip sormadim. O benim niye aramadigimi soruyormus beni haksiz gosteriyormus. Sonra ben evlenecektim abim arayip kesinlikle olmaz denizciler turizmcilerden adam cikmaz evlenirsen seni silerim dedi. Neyse ben evlilik olayini erteledim aldatildigimi ogrendim bitirdim.
Bu bayram ucan bisey var oyuncak ondan alip yeğenimi görmeye gideyim dedim onlarda kalmam otelde kalirim cocugu birkac saatligine yanima getirirler lunaparka gotururum dedim. Biz bir konusup seni arariz dediler. Ben ucak biletini oteli ayarladim. Sonra abimi aradim bana " senin amacin ne sirf yeğenin icin o kadar yol gelinmez planini yapmissin otelde kalacagim diyorsun bir de emrivaki yapiyorsun" dedi. Sinirlerim bozuldu bagirdim kizdim kendimi tutamayip agladim. Sen benimle ne bicim konusuyorsun ne sacmaliyorsun dedim. Kizdi ve bir daha arama dedi.
siz olsaniz ne yaparsiniz?

0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...