Hinduizme gececegim. Ne dusunuyorsunuz?

Inege tapilmiyor, cok tanri da yok, tek tanrinin sifatlari var. zahiri olarak cok tanrili gibi gorulse de batini olarak tek tanrinin degisik ozellikleri onlar.

0|0
14|6

En İyi Kız Görüşü

• Hint kültürüne bayılırım. İneğe taptıklarını gibi cahil bir inanç var bizim ülkede😄 anlam veremiyorum buna. Ama yine de din olarak İslam'ın doğru din olduğunu düşünüyorum. Ama her inanca saygım vardır.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ister 127 ekran samsung tv ye tap ister mandalinaya tap benim icin onemli olan vicdanin olmasi durust olman insan olman

1|1
    1|0
    • 2ay

Helal sana kardesim, eig vericem

Kızlar Ne Diyor 13

• İnsanlar çeşit çeşit. Aradan fırlayan değişikler de olacak haliyle. İlgi alanıma girmiyorsunuz...

1|0
    0|1
  • Yahudiliğe geç derdimde Kökeninden kaybedersin sen şimdi

1|0
    0|1
  • Ya siz hangi akla hizmet ediyosunuz sirf kendinize farklilik yaratmak icin boyle sacma sapan seyler yapiyosunuz su ozentilikten yapmaciliktan kurtulun ya dogal olun kendiniz olun. Sadece dunya hayatina odaklanmayin

0|1
    1|0
    • 2ay

Dunya hayatina odaklanmak icin gecmiyorum... Ozenti falan da degilim daha tanimadan konusma. Okudum kitaplari fikirlerini felsefesini begendim ozgur irademle secim yaptim.

• 2ay

Tabi senin kararin ama etrafta o kadar anlattigim gibi insanlar var ki. Onyargili oldugum icin ozur dilerim ve diger dinleri de arastirmani tavsiye ederim ozellikle mensub oldugumuz islam dinini ondan sonrasi zaten sana kalmis insallah dogru secimi yaparsin

• 2ay

Ben de anlayisin icin tesekkur ederim

• iyi halt edersln

1|0
    0|1
  • Are you brainless

0|0
    1|1
  • Delirdigini ve timarhaneye kapatilman gerektigini düşünüyorm

0|0
    1|0
  • cahil cahil konusup asabımızı bozma.

0|0
    1|1
  • Bence bütün dinler saçma ama senin tercihin tabi.

0|0
    0|0
  • Allah akil fikir versin

0|0
    0|0
  • Beyin devren yanmış hacı

0|0
    0|0
  • Su an dinine inancın yok ki dusunuyosun bunu tabiki geç...

0|0
    0|0
  • hangi inançtan hinduizm inancına geçmeyi düşünüyosun

0|0
    0|0
    • 2ay

maniseizm 🙂

• 2ay

Herkes ateist dogar sonra toplum beynini yikar.

• 2ay

katılmıyorum kendince haklı sebeplerin vardır.. araştırma yapmışsındır ikna olmak istemişsindir.. tamamen senin hayatın

• asıl sen ne düşünüyon
    şu anki dini neresi ters düşüyo aklına pekiii

0|0
    0|1
    • 2ay

Terorizmi mesrulastiran ayetleri.

• 2ay

Recm? Kirbac? Kilicla kafa kesme? bir kivilcim olsa soykirim yaparsiniz be

• 2ay

bak kardeş sen demek ki dinimizi hiç bilmiyorsun kırbaç ne yahuu
      git dinmizi araştır bari bu doğru dindir Allah sonunu hayır eylesin bari i

Erkekler Ne Diyor 5

• Kurban bayramı da gelmisken hazır diyorsun. Geleceğin parlak degil. Nasaya bagli bir bayan uzaya cikip yeryüzüne bakmıs. Tekbir seslerini duymaya baslamıs. Ve sadece mekke medinenin îsıklarını farketmis. Heryer karanlik. Sonra musluman olmaya karar vermis. Arastirabilirsin. Bulamazsin 2 3 dk bakar söylerim kim oldugunu. Amerikaliydi sanirim.

0|0
    1|1
  • Sebebi nedir?

0|1
    0|1
  • dinden çıktın artık ve allah düşmanısın artık put perestsin

0|0
    0|1
  • Ac kuran oku karsiim

0|0
    1|1
  • Olmayan bir dine mu gececeksin?