Bayram bu gün sizin için ne ifade ediyor? Çocukluğunuzda sizin için ne ifade ederdi?

Bayramınız; kutlu, mutlu, huzurlu ve mubarek geçsin☺.
peki ya bayram? Bayram sizin için bu gün nedir? Çocukluğunuzda neydi?Bayram bu gün sizin için ne ifade ediyor? Çocukluğunuzda sizin için ne ifade ederdi?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• teşrik tekbirlerinden başka bişey ifade edemiyor ne yazıkk..

Allah önümdeki yılların bayramlarında nee muhabbet iyi bir eş aile olmasını nasip etsin. amin amin amin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuklugumda.. bi' masal gibiydi..

Kemeraltı çarşısina gidip kaybolarak alışveriş yapmaktı.. sonra o aldıklarımizi geceden düzgünce koyardim uyku tutmazdi sabaha kadar.. Çocukluk ve eski güzel günler hersey iyidi..

Şimdi bişey ifade etmiyor normal gün gibi , tatil olmasi iyi iste firsatken geziyoruz o

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 12 Eylül hem acı günü hem de bayram. Sülale büyükleri cok eksildi buruklasiyor gittikce.
    Herkesin mutlu olduğu bayramlara

0|1
    0|0
  • 10 yaşına kadar severdim bayramları sonra bir anlamı kalmadı sıradan bir gün işte

0|1
    0|1
  • ailemle almanyada yasiyoruz. dedem ile dayimda burda. bayramlarimiz türkiyedeki gibi gecmiyor malesef. yarin dedemlere el öpmeye gidecegiz bir yarim saat oturup geri gidecegiz. bukadar yani.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çocukluğumda büyükleri ziyaret ve bir zaman idare edecek para demekti. Şimdi ise hayvan katliamı günü oldu..

0|1
    0|0
  • Çocuklum da yaptım sayısız Çılgın lığı
    Büyüdüm Tatil de Yapacağım Çılgın lıkları.
    Huyum kurusun son 3 saat bekle Alanya geliyorum. ..;))

0|1
    0|0
  • sevgi saygı hoşgörü

0|1
    0|0
  • hiç bişe..

0|0
    0|0
Yükleniyor...