İzmir hakkında?

Siyasi rekabetten dolayı ortaya çıkan olumsuzlukları saymaz isek sizce güzel İzmirimizde ki göze batan ya da sizi rahatsız eden kötü yanlar nelerdir?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Gavur İzmir dedikleri yere kurban olsun sevmeyenler.

0|1
    0|0
    • 2ay

Bence de öyle. Türkiye İzmir ve diğerleri olarak ikiye ayrılıyor :)

• 2ay

Bazı arkadaslar acık giyiniyorlar demis. Tabi arapcı olup carsafa girmedigimizden zorlarina gitmistir..

• 2ay

Yani herkesin kendine ait bir görüşü var. Ama ne yazık ki özgürlüğü adım adım kaybettiğimiz bu ülkede en azından İzmir de gördüğümüz özgür yaşam beni mutlu ediyor şahsen..

Kızlar Ne Diyor 3

• İzmir'de büyüdüm.
    Seviyorum İzmir'i...

0|1
    0|0
    • 2ay

İzmir yaşanılacak şehir :)

• 2ay

Gerçekten rahat bir şehir. İstanbul ve Ankara'ya göre de ucuz...
      İnsanlarını da seviyorum da bazen çirkef diye tabir ettiğimiz insanlar karşıma çıkabiliyor. Tabi bunu şehre mal etmemek gerek.
      İsyankardırlar bir de, bir şeyi öyle körü körüne kabul ettiremezsin😊

• 2ay

İstanbul özellikle kaos şehri yaşamı orda sürdürmek kolay değil.. İzmir de dediğin gibi hayat daha kolay ve çekici son olarakta dediğin gibi damarlarda bir inatçılık dolaşıyor :D

• Ciddi manâda bir Batı özentiliği mevcut. Bazı kısımlarda insanların giydiği (!) şeyler aşırı açık. Hani böyle ailenizle tatil yapabileceğiniz bir yer değil. Pek sevmediğim değil, hiç sevmediğim bir yer.

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim çok katılmadığım bir görüş ama yorumun için teşekkür ederim :)

• Bazı bölgelerindeki insanların aşırı açık olması beni çok rahatsız ediyor

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu görüşünü açar mısın mesela?

• 2ay

teşekkürlere ricalar yazmışsın ya ondan dolayı :)

• 2ay

😊😊

Erkekler Ne Diyor 1

• İzmir güzel yer gezilecek görülcek yerleri çok var :) aşıkları şehride denilebilir kordon boyunda hep sevgililer var

0|1
    0|0
Yükleniyor...