Sizce sapık mıyım?

Çocukken (11-14 yaş aralığında) cinsel istismarlara uğuğradım ve uğradığım istismarlar üzerine fantaziler kuruyorum.

Ayrıca erkeklere (özellikle kendimden büyük erkeklere) ilgi duyuyorum.

Bu durumda sapık mıyım?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• Taciz edilen insan ileride kendide taciz eder. Psikoloji yazısında okumuştum. Bu durum normal bir durum ama psikologtan yardım alsan senin için yaşadığın travmayı atlatman daha kolay olur.

0|1
    0|0
    • 2ay

Taciz etmek istemiyorum, çünkü taciz edilen kişi bundan zarar görebilir ve suçtur (yetişkin erkekleri taciz etmenin daha az zararlı olduğunu düşünüyorum ama homofobik çıkarsa ben zarar görürüm, ayrıca taciz ayıp bir şey)

Psikayatriye gidiyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır eşcinselliğin doğuştan gelmesinin yanı sıra bu tarz şeylerden de çıktığı söylenebiliyor sapıklık falan değil

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• hayir hemcinsine ilgi duyman seni sapik yapmaz herkesin ayri cinsel tercihi vardir ben de biseksuelim

0|1
    0|1
  • psikolojin bozulmuş

0|1
    0|0
  • üzücü

0|1
    0|0
    • 2ay

Uğradığım cinsel istismarları üzülmeden anlatabiliyorum.

• Hasta olabilirsin.

0|1
    0|0
  • ... ... ...

0|1
    0|0
  • Evet

0|1
    0|0
  • Psikokjin bozuk senin

0|1
    0|0
  • Aynen

0|1
    0|0
  • Ne biliyim değişiksin

0|0
    0|0
  • ilişki yaşadınmı peki küçükken?

0|1
    0|0
    • 2ay

Hayır sadece taciz seviyesinde.

• 2ay

her neyse bilemem ama dikkat et

• 2ay

Cinsel ilişki yoluyla bulaşıcı hastalıkların bulaşma riski olabilir.

• Sapıklık mıdır bilemem ama psikolojik destek alman gerektiği kesin.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Psikiyatriye gitmen iyi olmuş. Tedavi olup, iyileşmen gerek. Büyük psikolôjik sorunlar içerisindesin. Umarım kurtulursun...

0|1
    0|0
    • 2ay

Ama erkeklere ilgi duymak kısmı zararsız gibi?

• 2ay

Ya bizim toplumda yadırganır, kötü gözle bakılır. Herkes bu kadar düşünceli değil. Kimine göre zararlıdır, kimine göre değil. Hep alışmışız ya, karşı cins ile ilgileniriz tek. Milletten gay damgası yemek kötü bir şey olsa gerek. Ha bundan gocunmazsan sorun yok. Takmazsan milleti.

• 2ay

Gay damgası sorun olmaz çok, herkese de söylemiyorum zaten.

• Psikolojik travmanın bıraktığı psikozlar bunlar. Tedavi olmalısın dostum

0|1
    0|0
    • 2ay

Psikoz derken belki bipolar bozukluk olabilir.

• 2ay

O ilaç da zaten onun dizginlenmesi adına verilmiş. Yani yatışın iyi olabilir Ege gibi ünilerde gerçekten iyi psikiyatr lar var

• 2ay

Hmm, olabilir.

• Sapkın düşünceler

0|1
    0|0
  • Muhtemelen 18-20li yaslardasin bu yaslarda kendinden buyuk birine ilgi duyman normal, çok takilma.
    Istismarlar üzerine fantaziler kuruyor olman hakkinda bir fikrim yok :)

0|1
    0|0
  • Sen iyi misin?

0|1
    0|0
    • 2ay

İyiyim galiba, fantazi dışında bir sorun olmadı.

• gay sin

0|1
    0|0
  • Nasıl şeylere ugradın yani

0|1
    0|0
    • 2ay

Masturbasyona tanıklık edilme, istismarcının penisine masturbasyon yaptırılma, istismarcı tarafından vücuda temas edilme (popoyo iki bacağının orta kısmı ile dokunulma, sarılır gibi yapma)

istismarcıların bir kısmı zor kullanarak korkutarak bir kısmı kandırarak ve gizlice istismar etti.

En az 3 kişi tarafından cinsel istismara uğrama (bir tanesi sürekli ve rahatsız edici, bir tanesi bir kere, bir tanesi ise daha gizlice)

İstismarcıların 1 tanesi dışarıdan tanınmayan bir kişi diğerleri ise tanıdık.

Bunlarında yanında, aşağılanma, alay edilme, korkutulma ve dışlanma şeklinde psikolojik istismar da var.

• 2ay

Hangi şehirde yaşıyorsun

• 2ay

İstanbul

• gaysın hayırlı olsun da o yaşta nasıl ya

0|1
    0|0
    • 2ay

O zamanlar rahatsız olmuştum (korku hissetmiştim), çoğunlukla zor kullanarak istismara uğradım.

İstismarcıların bana sarılmasından daha çok hoşlanıyorum, pasif kalmayı tercih etme oluyor.

• hayır gaysın sadece

0|1
    0|0
  • Wala bnde aynı şeyleri düşünüyorum ve utanıyorum bunlardan be

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben kendimi değerli görüyorum, narsizm gibi.

• Psikolojik sorunları var. Travma yaşamışsın. Tedavi ol

0|1
    0|0
    • 2ay

Psikayatri bölümüne gidiyorum.

Yükleniyor...