Sizce gerçekten saygılı mıyız?

Herkes insanların fikirlerine saygılıyım der. Sizce öyle mi? Mesela siyaset, ben kimsenin o konuda birbirlerine saygılı olduğunu görmedim.

1|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• saygı susmak değildir. saygı karşındakini anlayıp değerlendirebilme, doğrunu uygun üslupta anlatabilme sanatıdır aynı zamanda...
    mesela bir insanın inancını ele alıp yapıcı tartışmaya girebilirsin. senin kafandaki o inancın doğru veya yanlış taraflarını ele alıp karşındaki insanla mutabakata varabilmektir saygı.
    bu olgunluğa varabilen bir toplum dünyada yok.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Saygılı olanlar da var olmayanlar da
    Ama olmayanlar daha çok sanırım 😕

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kimse birbirine saygılı değil , mütevazi değil eğer birgün olursak amerika gibi değil amerakadan daha iyi &güxrl bir ülke olueuz

1|0
    0|0
  • Selam kara kız

Yok kardeş saygı seper azaldı... Ama tabi durulması gereken yerde durmayanlara haddi bildirlmeli.

0|0
    0|0
  • Siyaset konusunda, giyim konusunda ve kişisel tercihler konusunda gerçekten saygısızlığın zirvesinde bir ülkeyiz

1|0
    0|0
  • Saygı falan yok. Bu bir ütopya sadece. Durum bundan ibaret. Alevi diye kapıları işaretlenip ölen insanlar var.

0|0
    0|0
  • saygı duymayana saygı duymuyorum

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Tabiki de değiliz bu soruyu sorman hata

1|0
    0|0
  • Kimseye saygılı olmak zorunda değilim

0|0
    0|0
  • Politikada saygı olursa kazanamazlar ki zaten birbirlerine çatma siyasetin en önemli bir maddesi sen hiç durust bir siyasetçinin lider olarak fazla kaldığını gordunmu?

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu yanlış bana göre

• 2ay

Yanlış evet fakat. Rekabet bunları gerektirir surekli birinin başa gelmesi için mücadele etmesi gerekir ornegin. Ak parti makamdaysa chp ve MHPnin gözü makamda olacaktır ve makamı almak için akpnin zayıf taraflarını bulup eleştirip insanların gözünde oy kaybettirmeye çalışmak
      Akp ise makamı vermeye niyeti yoktur oda onların zayıf tarafından vurur bu böyledir her zaman birbirlerine saygılari olması imkansızdır. Bu sadece işleri gereği böyledir bizim gözümüzde olanlar bunlar. Ama onlar iş ve özel hayatlarını birbirine karistirmazlar başbakan hasta oldugunda ve ya diğer liderlere bir şey olduğunda ziyaretlerine gidilir bu ise ozel hayati gereğidir
      Zaten bu kural sadece siyaset üzerine olan bir şey değil normal bir insanın iş hayatida öyle dır işte ayrı özel hayatında ayridir.

• Kesinlikle saygısız ve çok kabayız. Herkes kendini en doğru ve en akıllı sanıyor

0|0
    0|0
  • kimseye saygı duymak zorunda değilim. aynı havayı soluyup aynı yere mıçıyoruz diye neden saygı duyayım.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen kimseyi sevmek zorunda değilsin. Ama saygı duymak zorundasın

• 2ay

yo hiçte bile. hiçbirinize saygı da duymuyorum umursamıyorumda.

• Bence çok yanlış yetişiyoruz saygılıyım diyen de yalan söylüyor eskilerin anlattıkları nerde kaldı? Dışarı bakiyorsun herkes edepsiz yaptıkları b*ktan şeyleri bile iyi zannedip göstere göstere yapıyorlar.

0|0
    0|0
  • herkes "en saygılı benim ama benim gibi düşünmeyenlerin mk, hepsi çok salak" diyor hasfkjs

0|0
    0|0
  • genelde saygılıyım :P

0|0
    0|0
  • Bazı konular haricinde saygılıyım dır

0|0
    0|0
  • dinciler hariç herkese kimi destekliyorsa desteklesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Değil tabiki nerde o medeniyet

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • siyaset konusunda terorist parti dışındaki her partili kişilere saygılıyım. ve dünyadaki hiçbirşey de bana o hdplilere karşı saygı duyduramaz, bunların yanında olan her partidende aynı şekilde nefret ederim bunuda kimse sorgulayamaz bunada kimse karışamaz

0|0
    0|0
  • Değiliz

1|0
    0|0
  • değiliz lafta herşey

1|0
    0|0
  • Ben de fikrimi belirtebilirim yani tabi saygı konusunu aşmadan

0|0
    0|0
  • Değiliz

0|0
    0|0
  • Ben saygılı degilim şahsen herkesin aklı var saçma sapan şeyler düşünmesinler

0|0
    0|0
    • 2ay

Mesela? Hangi konuda fikir ayrılığı yaşıyorsun

• 2ay

Yani.. her seye de saygi duyulmaz bu mesele bazen çok farkli yorumlaniyor

• 2ay

İnce bir çizgi var işte bebeğim

• değiliz bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...