Bunu Biliyor Muydunuz?

Uçak düşerken almanız öngörülen pozisyon, daha hızlı ve acısız ölmeyi sağlamak içindir. Böylelikle ucak firmalari daha az tazminat öderler. Bu pozisyonu yaptığınızda boynunuzun kırılma ihtimali artar. Dişleriniz korunur. Böylece herkes öleceğinden dişlerine bakılarak kimin öldüğünü anlayabiliyorlar. Böylece tazminatı en aza indiriyorlar. Çıkar için yaptıkları şeye bakın.Bunu Biliyor Muydunuz?

0|3
12|22

En İyi Erkek Görüşü

• Her şeyleri çıkar olmuş. Ozellikle bazi firmalar var ki binerken olmeyi kabul ediyorsun. Pegasus en kötü hava yollarindan mesela. Uçakta yaşli bir amca fenalasti ilk yardım çantası uçakta bulunmuyormus. Bunun maliyeti ne kadar olabilir ki? İnsan canı çok ucuz artik.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir defasında Deniz'in üstünden uçuyorduk bende can yeleğini çıkardım hostes efendim niçin onu giydiniz dedi görmüyor musun aşağısı Deniz dedim 😊 bir kezde kusma torbasını şişirdim çevirdim çevirdim Bom patladı herkes korktu hostes efendim niçin patlattınız dedi acaba dedim dayanıklı mı 😄

2|0
    0|0
    • 2ay

Sesli güldüm😂

• 2ay

Rica ederim ne demek😀

• 2ay

Cansın

• Ölmek için şekil almaya gerek yok rahat rahat uzanır ölürüm

2|0
    0|0
  • İnsan hayatı ucuz

1|0
    0|0
  • Saçmalık, ölüyü tayin etmek gerekmez mi? Normal oturuş ile vücut paramparça olur. Normal ölümde de tazminat ödenildiğine inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Birde güvenlik için diyorlar
    koca bir yalanmış :))

0|0
    0|0
  • Oksijen maskesi de insanı uyuşturup ölüm anında acı çekmemesini sağlamaktır. Yoksa uçak düştü mü seni kurtaracak bişy yok uçakta.

0|0
    0|0
  • Açıklama saçma geldi nedense

0|0
    0|0
  • Ulan yarın ucaga bincem soruya bak😕

0|0
    0|0
  • tazminatla alakasını anlayamadım. ölüyo işte

0|0
    0|0
  • bimiyordum bunlari

0|0
    0|0
  • Ahi ömrümde iyi bir bilgi edindim teşekkürler.

0|0
    0|0
  • başımıza uzman kesilmişsin ama jenin posizyonu birçok defa hayat kurtarmıştır

1|0
    0|0
    • 2ay

Estafurlah ben öyle bişey demedim ve uçakta cenin pozisyonu daha farklı açılara neden olabiliyor

• 2ay

ben internetten öğrenmedi bunları
      Adnan Menders olayı bilenen bir olay ve uçak düştüğünde sağ kurtulunabileceğin örneği buda

• 2ay

beden eğitimi mezunuyum ve insan anatomisini az çok bilirim
      bu gibi durumlarda esneklik ön plana çıkar
      uçak kazalarında bu pozisyonun işe yaraması için uçağın yere iniş haline geçmiş olması gerekir eğer yukarılarda bir yerde gövde hasar görürse bomba gibi patlar kurtulamazsın istersen üzerine zırh giy

• Ölüm kaçınılmazsa maliyetleri düşürmek en mantıklısı.

0|0
    0|0
  • Olurmu öyle şey saçmalık

0|0
    0|0
  • Faydalı bilgi likeladim

0|0
    0|0
  • Vayy sererfsizlerrrr :D

0|0
    0|0
  • 2 senelik hukuk öğrencisiyim şu durumu sınavda yazsam okuldan atarlar

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden😄

• 2ay

Adam ölmüş. Yakışıklı ölmüş , sıfatsız ölmüş olayı mı var? Ölmüş nihayetinde. Tazminat aynı olur. Benim gibi insan bulursun 2 katını alırsın orası aynı. 😊

• Hayat işte maddiyata bakıyo

0|0
    0|0
  • Lan manyak uçak düşüyor adamların o an yapacakları birşey mi var? O zaman binmeyeceksin uçağa

0|0
    0|0
    • 2ay

Korunmak için yapılan gerçek bir hareketle felç olarak hayatta kalabilirsin

• 2ay

Düşen bir uçaktan sağ kurtulma ihtimalinin kaç olduğunu biliyor musun

• 2ay

O ihtimali en aza indirmek için yapılmış bir hareket o. Bende o ihtimali en yükseğe çıkarmak ihtimalindan bahsediyorum

• Bunu öğrendim ya artık para verseler yapmam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...