Kuaförünüzden/Berberinizden Memnun musunuz?

Kızları bilmem ama erkekler memnun değildir. Her seferinde o berberden çıktıktan sonra "Birdaha buranın gelenin a**na koysunlar" gibi cümle kurup yine de o berbere gideriz. Yani hepsi bu durumda olmasa da geneli böyledir :) Ve benim şimdi berbere gitmem gerek ama çekiniyorum :) Ya sizlerin görüşleri, memnun musunuz?Kuaförünüzden/Berberinizden Memnun musunuz ?Yaptırmak istediğim model bu oluyor ama aynısını yapamıyor, sadece benzetiyor :)

Güncellemeler:
2ay Güncel 1
2ay Saçımı Kestirdim, İlk Defa Pişman Olmadım :D

0|1
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Her insanın kafa yapısı farklı, aynı olmuyor. Bu arada genç berbere gitmeni öneririm yaşını almış insanlar yetişkin yani senin ne demek istediğini pek anlamayabilir. Ben 20 yaşındayım benim saçımı 22 yaşındaki kuaför arkadaşım kesiyor biliyo ne istediğimi yani memnunum

0|2
    0|0
    • 2ay

Kesinlikle Haklısın Gittiğim Berber 56 Yaşında, Ama Şöyle Bir Gerçek Var ki Diğeri Daha Kötü Yapar Diye Düşünmeden Edemiyorum. Okullar Açılmasaydı Farklı Bir Berber Denemek İsterdim, Ama İyice Mahveder Diye Korkuyuyorum :)

• 2ay

Berbere uzun zamandır gittiğim için adamı yönlendirebiliyorum, ama beceremiyor. Başka bir berbere gitsem yönlendiremem :D

• 2ay

Bence yaparsın :)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• Mik gibi saç kesiyor A... K... ım😄
    Anca makas şıklatıyor i. neler tarif ediyorum şunu keseceksln diyorum s. çıp bırakıyor saçın içine sonra arkadan ayna tutuyor nasıl abi olmuşmu dıye soruyor.
    Aynayı kafasına geçirmek geliyor içimden..

0|1
    0|0
    • 2ay

Birde rastgele kuaför değil i. ne Avrupada ödül almış sözde nasıl ödül aldı bu saç kesimi ile anlamış değilim

• 2ay

Ne Kadar Veriyorsun Peki?

• 2ay

Vallaha aynı durum bendede var. Bok gibi saç kestiğini bile bile gene aynı kuaföre gidiyorum.
      Mallıktan değilde çaresizlikten çünkü başka kuaför daha beter yapıyor.
      Em azından sürekli gittiğimiz kuaför az buçuk biliyor istediğimiz modeli tam kesmesede yakını oluyor.
      En azından bir şeye benziyor.😊
      Başka bir kuaför demek sil baştan aynı durumu yaşamak demek.😄 bu duruma maruz kalmamak için aynı kuaföre gitmeye devam ediyoruz.
      Başka kuaför koyun gibi kırpıyor p*z*vnk😄
      Saç sakal kesimi cilt maskesi saç yıkama derken 40 tl bayılıyorum p**tlara😊

• boyle modeller yaptiracaksan iyi bir berbere gitmen lazim mahalle berberleri altindan kalkamiyor :D

0|2
    0|0
    • 2ay

Farklı Bir Berbere Gitmeye Çekiniyorum, Güvenemiyorum. Ama Şimdikinede Güvenemiyorum da İşte Nedense Oraya Gidiyorum.

• 2ay

cekinme hic. iyi berbere gidersen zaten daha kesmeden anlarsin o adamin sacini istedigin gibi yapacagini. stanbuldaysan nisantasinda guzel iyi berberler var. "Salon nisantas"i onerebilirim.

• Zaten saçlarımı uzatıyorum, sadece ense traşına gittiğim için memnunum 😂

0|1
    0|0
  • Memnunum, tek sorun özenerek yapmıyorlar, hadi bitsin de gitsin derdindeler. O yüzden kaliteli bir kuaför bulmak gerekiyor, biraz da paraya kıymak gerek tabii.

0|2
    0|0
  • Fantastik saç tiplerine girmem normal kısaltırım saçı onuda herkes yapar memnunum

0|1
    0|0
  • memnun değilim beni palyoçaya çeviriyor zalim adam. ama başkasına şey edemiyom.

0|1
    0|0
Yükleniyor...