Pardon bu kadar zenginsiniz de bu sitede ne işiniz var?

Gider kıçıkırık ayakkabılara 600 lira verirsiniz onunla övünürsünüz, gider bir saate 300 lira verirsiniz onunla övünürsünüz, gider bir telefona 4 bin verirsiniz onunla övünürsünüz. Arabalarınızdan hiç söz etmiyorum bile zaten. Maşallah yatlar katlar yazlıklar. Herbiriniz tatil köylerinde fink atıyorsunuz falan. Pardon bu kadar zenginsiniz de bu sitede ne işiniz var? Herkes bir hava atma peşinde. Sahtesiniz, samimiyetsizsiniz. Derdiniz ne yav sizin?

0|0
13|26

En İyi Erkek Görüşü

• ben de geçen paristee bir yemek yedim 10 bin lira tuttu normal şeyler bunlarr :/ şşş herkes zengin bir biz fakiriz çaktırmaaa :D

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen ya. Bir de kendi kazandığıyla övünse gam yemem. Baba parasıyla hava atıyor tırrekler. 😂

• 2ay

valla öyle ya da olan adam da yine var :D zenginin malı züürdün çenesini yormasın susalım :D :D

En İyi Kız Görüşü

• Öğrenciyim, fakirim.
    O yüzden burada takılıyorum kanka.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Param varsa 600 liralık ayakkabıda giyerim,1600 liralık ayakkabıda. Ne işim var hemen söyliyeyim, burada insanların sorularına görüş paylaşmak hoşuma gidiyor evdeyken böyle vakit geçiriyorum bir sakıncasımı var, zengin olan giremiyormu bu siteye?

1|1
    1|0
    • 2ay

Her soruda ilan etmeseniz yeter şu boktan paralarınızı. 19 yaşına gelip baba parası yemeye utanmayan erkek müsveddeleri onunla övünür olmuş. Ne iğrenç Allahım...

• 2ay

Oğuz miktir.

• 2ay

@Sukaplumbağası Hadi canım kolay gelsin :)

• boş insanlar cevrelerinde insan olmadıgı icin kendilerini mal ve para ile kanıtlama çabasındalar emin ol o parayıda kendileri kazanmıyordur

1|0
    0|0
  • Öyle bir amacim yok şahsen fakirim ;)

1|0
    0|0
  • Ne diyorsun değişik

1|1
    1|0
  • katılıyorum

1|0
    0|0
  • gönül zengin olmadıktan sonra maddi zenginlik neye yarar ki..

1|0
    0|0
  • Daha dün 799 euro verdim telefona:))
    Zenginim mk. :)

0|0
    1|0
  • Bak güzelim ben öylesine takılıyorum
    Zengin değilim ama Türkiye şartlarında hatırı sayılır bir maaşım ve maaşımın 2 katı da ekstram var.
    Bazıları yalan olabilir. Ama cidden bu sitede olup babasının / annesinin şımarttığı zengin bebeleri de vardır. Aylık 2-3 bin lira ile üniversite okuyan arabası felan olan da vardır.
    Haa kaç kişidir? 5-10 belki

Ben kendi maaşım ve kazançlarım olarak bu yazdığın sorunun neresindeyim bilemem ama olmaz deme diyebilirim. Mesela şu an bir iş kuruyoruz; belki 20.000 aylık elime geçme ihtimali çok yüksek

0|0
    0|0
  • Gösteriş

1|0
    0|0
  • boş insanlar onlar

1|0
    0|0
  • Ben fakirim.

1|0
    0|0
  • Erkekler yapıyor genelde bunu sözde zengin gözüküp kız tavlayacaklar yazık valla acıdım.

1|0
    0|0
    • 2ay

Birtek ben mi iğreniyorum acaba onlardan. Bir de gerizekalılar ki laf soktuğumda bile teşekkür ediyor abazalar.

• 2ay

Ya allah aşkına şimdi benim altımda maseratim olsa villam olsa buradaki kızlarla işim ne ki? hem istesem bile buradan kız düşüremem ki. çünkü maseratim villam olsa doğal olarak peşimden kızlar ayrılmaz burda gelip şov yapmaya tenezzül bile etmem. Sözde babaları çok zengindir yatlarda katlarda oturuyorlardır kızlarla kafasını kullanamayıp bu şekilde sohbet etmeye çalışıyor aptallar.

• oowww valla mükemmel bir noktaya değindin :)

1|0
    0|0
  • Yalan parayla mi herkes sallıyor

1|0
    0|0
  • herkesin gösterecek birşeyleri vardır bazısı lüks arabasını kimi yatını kimi de doğuştan kazandığı güzelliğini gösterir
    kim kardashian ın bile gösterecek birşeyleri var
    ye kürküm ye
    egomuzu tatmin icin buradayız sonuçta
    ben hayatımdan memnun olsam sosyal medyada ne işim olurdu veya sen ne için buradasın burası seninde bir şekilde ego sığınağın değil mi?

0|0
    0|0
  • Sitede bulunmak için belli bir kazancın altında mı olmak gerekiyor?

1|0
    0|0
  • Parası ola bu sitede olamaz mı, zamanında yokluguda yasamıs biri olarak Şu an işim gucum var disimle tırnagımla geldim sefasını suruyorum , hava atmak gibi niyetim olmadı burada, genelleme yanlıs fıstıgım cok yanlıs

0|0
    0|0
    • 2ay

21 yaşındasın. Ana karnında mı çalışmaya başladın da işten güçten sefadan bahsediyorsun acaba.

• 2ay

Yaş 21 yazıyor. İşte samimiyetsiz olduğunuz buradan belli 😂

• 2ay

Hesap cok önceden tanımadıgın insana böyle demen yanlıs önyargıyla yaklasarak, benım ne yasadıgımı biliyomusun hayır peki ben biiyormuyum seni? Hayır.
      Biraz daha dikkatli ol

• kimden bahsediyon sen yaa

0|0
    0|0
  • :) burası zengin mekanı mı

0|0
    0|0
  • Ben fakirlerle konuşmak nasıl bir duygu onu görmek için geldim buraya. Nasıl bir şey bilmiyorum, konuşamıyorum fakirlerle :)

0|1
    0|0
  • Iyi de bundan sanane

1|0
    0|0
    • 2ay

Benim sorduğum sorudan sana ne? İstediğim eleştiririm, istediğimi yargılarım. Mesela seni... Gelmiş gizli modla bana laf vurmaya çalışıyorsun. Ben sana korkar erkek müseddesi diyor muyum?

• Aynen haklısın

1|0
    0|0
  • Görgüsüzler işte

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• İnanma kız :D

1|0
    0|0
  • Prim yapmaya çalışıyordur😂

1|0
    0|0
  • En fazla bu kadar haklı olabilirdin 👍

1|1
    0|1
  • Helal beee 👏👏 ağzına sağlık

1|0
    0|0
  • Neredeyse asgari ucrete yakin bir para ulen o parayla 3 4 aile gecindirenler var deliriyorum cok sacma bence

1|0
    0|0
  • Sahte değilde gorgusuz insan parası ile ovunur hava yapar..

1|0
    0|0
  • Niye zenginler buraya giremiyomu girerken fakir olma sartimi var bilmedigimiz?

0|0
    0|0
  • zengin olması bu sitede takılamayacağı anlamına mı geliyo burası fakirlere özel bir yer mi

0|0
    0|0
  • Parasi olmayan paylasiyor zaten :Dd
    Hangi zengin 300 liraya aldigi ayakkabinin havasini atar :D

0|0
    0|0
  • kim onlar ifşa et

0|0
    0|0
  • onlar sahte be fakirler ama zengin gibi gözükmeye çalışıyorlar yalan konuşuyorlar

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...