Lütfen uzun ama benim için çok önemli bir durum?

Son zamanlarda işten dolayı olan tüm stresini bana yansıtıyor. Durumumuz iyi olmasına rağmen para harcayan gereksiz şeyler alan bir çocuk değilim diyetisyen e gitmek istediğimi söylediğimde vereceği 50tl çok battı herhalde bilmiyorum beni herkesin ortasında sen ne şmarık bir çocuksun lanet olsun diye azarladı sonra doğum gününde saat almamızı istedi. ertesi gün arkadaşlsrımla dıları çıktık ve gece bir kız arkadaşımın ailesi bıraktı ailemin haberi vardı bana ulaşamayınca bizim gruotan bir arkadaşımı arayıp sormuş o da hüseyinlerle beyçeler çıktılar yanlarında değilim demiş. anneme ertesi gün anlattım işte ben ve kız arkadaşım birlilte hüdeyin de annesiyle gitti diye bana inanmadı ses kaydını falan ortaya koydu bir imalarda bulundu dayananadım saçmalıyorsun dedim ve odama gittim çıkmadım bir tavır takındım çünkü bulunduğu imaları haketmiyordum. yine bir süre sonra bana yanaşmaya başladı bende tavrımı korudum bağırdı sabahtan beri trip atıyordun yeter falan ama nasıl bağırış bıçsğı aldı hiç sevmiyorsun zaten denin için nryim falan sonra dışarı çıktı odama kilitledim kendimi bugün de hiç konuşmadık ne yapmalıyım bilmiyorum çok zor ve çökük durumdayım sanki bir suçum varmış gibi yüzüme bakmıyor

Güncellemeler:
2ay 2 gündür bu durumda evde odamda tıkılıyım artık zaman geçmiyor dışarı çıkmalımıyım sizcd

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Kendine gelmek istiyorsan aksaray koprusunun orda babaları abileri tarafindan vücutları satilan gencecik suriyeli kizlar var git onları bes dakkaligina seyret.
    Ne kadar simarik oldugunu belki o zaman anlarsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...