SİZCE BU CANİLER YARGILANMALI MI?

Geçtiğimiz günlerde "Oh May Göt" isimli grupta İrem Esen adlı bir grup üyesi evcil papağının kalbinin resmini grupla paylaşmış neden böyle birşey yaptığını soranlara da elimi ısırdı gerekçesi sunmuştur. Bugün ise Kadir Atasoy isimli grup üyesi kendisini uyutmadı gerekçesiyle bir köpeğin ayaklarını kesip grupta resmini paylaştı. Sizden isteğim bu grubu kapatmam için bana destek çıkmanız. LÜTFEN DUYARLI OLALIM ARKADAŞLAR. Change. org adresinde bir imza kampanyası var Xper seviyem yetmediği için paylaşamıyorum. Google a yazarsanız çıkacaktır ilgili anketler. LÜTFEN YARDIM EDİN VE SİTEDE İMZA ATTIKTAN SONRA WHATSAPP GRUPLARINIZLA DA PAYLAŞIN ONLAR DA İMZALASIN BÖYLE CANİLER YARGILANSIN!SİZCE BU CANİLER YARGILANMALI MI?

• EVET
    96% (22)100% (10)97% (32)Oy Ver
  • HAYIR
    4% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Allah kahretsin böyle canileri 😡nasıl masum canlılara kıyarlar , vicdan yoksunları😠😤😟😢

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evet yargılanmalı

1|0
    0|0
  • Changeye girdimde ne bu olayın imza kampayasını nasıl bulcaz yardımcı olurmusun?

0|0
    0|0
    • 3ay

Google 'a "change. org papağan kalp" vs. yazdığınızda ilgili anket çıkıyor İMZALARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR DESTEK OLALIM YARGILANSINLAR! Xper seviyem yetmediğinden link paylaşamıyorum.

Kızlar Ne Diyor 5

• bu nasıl bir caniliktir aklım almıyor yahu

1|0
    0|0
  • Yargılanır inşallah pislikler

1|0
    0|0
  • Nerde bu grup ne grubu açıklarsan sevinirim

0|0
    0|0
    • 3ay

Google 'a "change. org papağan kalp" vs. yazdığınızda ilgili anket çıkıyor İMZALARSANIZ ÇOK SEVİNİRİM ARKADAŞLAR DESTEK OLALIM YARGILANSINLAR! Xper seviyem yetmediğinden link paylaşamıyorum.

• 3ay

Tamamdır

• Fotomontaj olmasin bunlar

0|0
    0|0
  • Nasıl aricaz ne yazcaz

0|0
    0|0
    • 3ay

Yükleniyor...