Yaşamak sizin için ne ifade ediyor?

Yaşamak sizin için ne ifade ediyor? Yaşamaya dair...

Güncellemeler:
2ay guncel
2ay Allah der ki; Kimi benden çok seversen onu senden alırım. Ve ekler; Onsuz yaşayamam deme, seni onsuz da yaşatırım. Ve mevsim geçer, gölge veren ağaçların dalları kurur, Sabır taşar, Canından saydığın yar bile bir gün el olur. Aklın şaşar, dostun düşmana dönüşür. Düşman kalkar dostun olur. Öyle garip bir dünya, Olmaz dediğin ne varsa olur. Düşmem dersin düşersin. Şaşmam dersin şaşarsın.
En garibi de budur ya;
Öldüm der durur yine de yaşarsın...

0|1
16|16

En İyi Kız Görüşü

• Zaman'a. Devamlı bir erteleme, bekleme, sabretme hali içindeyiz. Ara veriyoruz ama dünyanın dönmesine mani olamıyoruz. Sayılı nefesi tüketme işlevindeyim..

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İmtihanda olduğumu..
    Rabbim muhattab kabul etmiş beni de imtihan ediyor..

Sanki bir şans vermiş bana..
    Elhamdulillah..

#Vesselam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiçbir şey ifade etmiyor. Vademi doldurup çektirip gideceğim günü bekliyorum işte.

0|1
    0|0
  • Ailem için ayakta durmam gerektiğini ama çok zor

0|1
    0|0
  • Maraton, stres yaşama dair en baskın iki şey bunlardır. oraokul derken liseye hazırlık, lise derken üniversiteye hazırlık, mevzun olunca iş bulmak derken, işde terfi yüksetmek derken evlenmek, evi geçindireyim derken çocuk... bu böyledir

0|1
    0|0
    • 2ay

hayata güzellik katar şeyler bunlar oluyorken zamanını nasıl değerlendirdiğin zaten

• Başkalarının yönlendirmesine uymadan, el görsün, ne derler, desinler düşüncesi olmadan kendi gönlünün arzusuna uygun yaşamak.
    istekleri ile imkânları arasında tam bir denge kurmaktır.

0|1
    0|0
  • Bazen bir mecburiyet bazende bir şans gibi geliyor yaşamak

0|1
    0|0
    • 2ay

herşeye herkese rağmen güzel olmalı ama

• 2ay

Güzel olmalı evetde bazen malesef öyle olmuyor ama güzelleştirmeye çalışıyorum , günlerimi değerlendirmeye çalışıyorum kendi çapımda ^^

• 2ay

canın sağolsun ya çabaya devam :)

• Mutluluk :)

0|1
    0|0
  • Hiçbir şey sadece nefes alıp veriyorum.

0|1
    0|0
  • Mutkukuk

0|1
    0|0
  • Hem her şeyi hem hiçbir şeyi

0|1
    0|0
  • Özel olarak bir anlam ifade etmiyor.

0|1
    0|0
  • Yasamk bir orman gibi hür ve kardescesine demis şair..

0|1
    0|0
  • Yaşamak benim için bir arayışı ifade ediyor, hayat boyu birşeylerin arayışındayız

0|1
    0|0
  • Vakit gecsin diye bekliyorum

0|1
    0|0
  • Nefes alma eylemi..

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 15

Yükleniyor...