Kurban Vahşettir ! ?

Kurban vahşettir ama Kavurma çok güzel oluyo 😂.. Sizce kurban vahşet mi?

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Vahşet değildir bunun bir türlü anlamayan insanlara şaşıyorum. Bütün bir sene boyunca et yiyen insanlar kurban bayramında vahşet vahşet diye kendilerini yırtıyolar. Tabi herkes kesemez usulü var hayvana can çekiştirmeden kesmek. Ama şu düşünceden bir kurtulun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben öyle düşünmüyorum zaten , gayette güzel oluyor kavurma falan😀 ve Fakirlerin evine bile etin girmesine vesile olan bir dinimiz var

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Allahın emri

0|0
    0|0
  • vahset degil ama hayvani acı çektire çektire kesmek vahşettie bırakın bilen insanlar yapsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Vahşet ama etler güzel.

0|0
    0|0
  • Aslına bakarsan hayvanlara eziyet ediyoruz ve onları köle gibi kullanıyoruz sırf onlardan daha güçlü ve teşkilatlıyız diye, hani uzaydan gelişmiş bir canı türü gelse de hepimizi zikse haklılar yani birşey diyemeyiz :-D

0|0
    0|0
    • 2ay

Bencede uzaydan gelişmiş bizden üstün teknolojili medeniyet gelse bizide kurbanlık inek gibi kesseler haklılar 😀

• Hayvanları sokak köşelerinde bağırta bağırta gırtlaklamak vahşettir. Bu işi bilmeyenler hayvanlara anlatması mümkün olmayan acılar yaşatıyor. Kaç darbe yediği halde hayvanın canı çıkmıyor. Oysa işini bilen bir kişiye temiz bir yerde yaptırsalar o kişiler hayvanı nasıl kısa bir sürede öldüreceğini falan her şey bilirler.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeşim kesiliş biçimi yüzünden vahşet demiyorlar Dini inanç görev nedersen artık onun için öldürülmesi vahşet diyorlar

• 2ay

Ben kendi görüşümü söylüyorum. Çin'de köpeği kaynar suya atanda, kurban adı altında sokakları kan gölüne çeviren de benim için aynı kefede.

• Değildir dinimiz bunu emrediyor

0|0
    0|0
  • Kasaptaki etler tarlada yetişiyorsa eğer. #KurbanVahsettir

0|0
    0|0
    • 2ay

Kurbanı vahşet olarak gören insanlar vegan oluyor

Yükleniyor...