Uysal erkek istiyorum?

Bakımlı bir kızım yani dikkatimi üzerime çekebilirm hemen ama küçüklüğümde çok şeyler yaşadım baba sevgisi görmedim onun için hep uysal nazik bir erkek istedim. Dış görünüş önemli değil zaten sadece beni sevsin saysın istedim hep öyle biriyle evlenmek istiyorum zaten. Şimdide etrafımda bir erkek var kendisi nasıl desem sert böyle badboy havalarında bir insan o tür insanlarıda sevmediğimi belirttim zaten. Keskin yüz hatları falan var bide vücüt çalışmış. Bu çocuk beni sevmeye başladı birkaç aydır ben hep uzak durdum çünkü çok sert herkese soguk falan. Ve birinden hoşlanmaya başladım uysal nazik sakin o beni sevmiyodu başta sonra arkadaş falan olduk. Bu diğer çocuk kıskanmaya başladı bana bağırdı falan sert davrandı ama birtürlüde etrafımdan uzaklaşmadı sevmeye devam etti. Sonra bu diğer çocuk başka bir kızla çıkmaya başladı kız için başka bir yere taşındı. Bende aşk acısı çekmeye başladım. Ama diğer çocuk beni teselli etti yanımda durdu bırakmadı içimde ona karşı hisler oluşmaya başladı bir takım. Ama bana kötü davranacak diye hep bir korkum var. Bbam onun gibi katı bir insandı. Anneme ve bana kötü şeyler yaşattı. O bana babamı hatırlatıyor bana kıskanma olayı dışında çok katı davranmadı ama babamın yaşattıklarını bana yaşatacak die çok korkuyorum. Ne yapıcam?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• okuyanın evine allah ateşler salsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bunu açıkla bence ona. bu sert duruşunun sende yarattığı etkiyi anlat, u yüzden ondan uzak durduğunu söyle. seni seviyorsa zaten hareketleri yumuşar sana karşı çünkü güvenini kazanmaya çalışacaktır.

ayrıca bütün insanlar aynı değil. bu izlenimde tabii ki haklısın ne yaşadığını bilemem ama çaba tek taraflı olmaz. sen de ona güvenmeyi dene

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben ona güvenmeyi denedim güvenimi boşa çıkartmadı hiç bir konuda ama ne bilim bana sadece kıskanmak konusunda olsada sert davrandı. Onun dışında sert bir davranışı olmadı ama. Bilmiyorum ya ona karşı hislerim az da olsa var ama diğer insanlara karşı hareketlerinde bana çok zarar vermiş birini hatırlatıyor

Erkekler Ne Diyor 12

• Sipariş alındı değerlendirilecek.

1|0
    0|0
  • Merhaba sapsever kardeş

Demek öyle uysal bir koyun istiyorsun.. Merak etme kardeş, dua et.
    Merak etme - dua et diyorum bak. Allah hayırlısını nasip etsin.

0|0
    0|0
  • Bulursun inşallah :)

1|0
    0|0
  • Uysal erkek kalmadı benden başka :D

0|0
    0|0
    • 2ay

İnşallah sennde gönlüne göre birisini bulursun

• "Bu diğer çocuk kıskanmaya başladı bana bağırdı falan sert davrandı"

Şu kısım sana ihtiyacın olan cevabı veriyor bence.

1|0
    0|0
  • Bulursun inş

1|0
    0|0
  • 2 sinide bırak başka birisini bul

1|0
    0|0
  • Benimde annem baba ayrı ve bence çok şeyler yasadim

1|0
    0|0
    • 2ay

Aynen öyle boşanmasalarda kötü şeyler yaşadım bende

• 2ay

İnan bana varya benim yaşadıklarımı sana anlatsam iyi dayanmisin dersin eminim sende çok şeyler yasamisindir

• Yeni uysal erkek bak olmadı erkek kedi al ama onu da kısırlaştırman lazım.

1|0
    0|0
  • tanışabilirmiyiz?

istediğin erkek olduğumu düşünüyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Bilemiyorum

• 2ay

Ben ciddiyim lütfen izin ver tanıyalım birbirimizi iyi anlaşırsak aşka ilerleriz baktık olmuyor konuşmazsın benle hiç

• O kişi ben olurum ama saygılı efendi dürüst sadık anlayışlı istekli olmalisin

0|0
    0|0
  • Ara bul

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer işin başında kafanda soru işaretleri varsa için rahat değilse bence fazla uzatma çünkü davranışları değişir diye beklersen boşuna beklemiş olursun aksine daha kötü oluyo aklında bulunsun dünyada sadece o yok istediğin kişiyi aramaya devam et

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki o zaman ondan yeteri kadar uzak kalmaya çalışmalıyım

Yükleniyor...