Dun biriyle su konuda tartistim sizce kim hakli?

Karsimdaki kisi bana diyor ki ben kimseden yardim almadan gidip 112 bin tl ye televizyon aldim senin ki buna yiyor mu diyor bende diyorum ki ben istesem alirim yemiyor degil fakat simintiya girmek istemem sen o birca girdiysen bu senin kendi tercihindir diyorum. Burda hakli olan kim?

Güncellemeler:
2ay 12 bin tl olacak ozur dilerim

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Sıkıntıya girmek istemem diyerek aslında onun yemez dediğini onaylıyorsun, zaten yemediği için sıkıntıya girmek istemem diyorsun, boş boş tartışma yaratmışsın, neden inatla hayır yemez değil falan diyorsunuz ki? Ben de bunu anlamıyorum, yalan söyleme sebebiniz inatla reddetme sebebiniz nedir? Bunu çoğu kişi yapıyo, ben öyle insanlara evet götüm yemez o kadar para vermeye, borca giremem diye cevap veriyorum karşımdaki de daha sölicek laf bulamıyor. Boş yere inkar ediyorsunuz boşuna sinirin bozuluyor yani bence gereksiz tartışamalar

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir eger alacak gucum olmadigini soyleseydim yemez dedigini onaylamis olurdum. Belki ben bakimima harciyorum o parayi taksitede girmek istemiyorum ama bu giremeyecegim anlamina gelmiyor hem konunun hepsi o degil

En İyi Erkek Görüşü

• Mahkemeye gitmelisiniz

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 112 bine televizyonmı varmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...