Toplum mu bozuldu yoksa bizler mi toplumu bozduk?

İnternetin yaygınlaşması iyi şeylere olduğu gibi kötü şeylere de ulaşımı tetikledi... vurdumduymaz uçkuruna düşkün sabah akşam elde telefon mesajlaşan insan tipleri çoğaldı bunun yanı sıra dini ve ahlaki değerleri sallayan , çok fazla geniş rahat insanlarda azımsanmayacak seviyelerde Yaşım 27 olmasına rağmen annemin babamın gençlik yıllarına özlem duymaktayım o zamanların saf temiz duyguları şimdi çıkar , menfaat gizlenmiş... babam hep derdi oğlum toplum bozuldu diye aynen öyle baba aynen öyle!

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• Toplumun sebebi sizsiniz.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bızler olmadan toplum olmaz onun ıcın sen sadece dogru yolda yuru senle beraber olusan toplum dogruyu elbet bulacakdır once evımızın onunu temızleyelım sonra komsumuzun kusurlarına yardım edelım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bozuldu maalesef !

0|0
    0|0
  • Tavuk mu yumurtadan yumurta mı tavuktan

0|0
    0|0
  • Her toplum gecmis ve simdiyi karsilastriyor ve bugunun genci zamane cocuklari oluyor amA

0|0
    0|0
    • 2ay

geçmişten ders çıkarılamıyor , değerlerin çağdaşlaştırılmasına değil yozlaştırılmasına sebebiyet veriliyor.

• 2ay

Elrstiri yerine düzeltmeye calis bnce

• 2ay

Eleştiri yapmıyorum görüş belirtiyorum düzeltilecek bir şey de görmüyorum.

• Bizleri bozdular

0|0
    0|0
  • Toplum bozuktu. Hala bozuk. Kime sorsan bozuk der. Der de. Hatayı kimse kabul etmez.

0|0
    0|0
    • 2ay

O zaman insanlar önce kendini sorgulamayı tam olarak bilmeli özeleştiri ve eleştirilere açık olmayı kabullenmeli hata o zaman kabullenebilir.

• 2ay

Aynen öyle kardeşim

Erkekler Ne Diyor 2

• Toplum Bozuldu Mu Çalışan Kadınlara Or.. spu Gözuyle Bakmak Ortadan Kalkmasına Toplumun Bozulması Mı Diyorsun Bu Sadece 1Ornek Olarak Diyorum Yanlış Anlama..

0|0
    0|0
    • 2ay

Çağdaş olmak toplumların gereğidir ancak çağdaşlığın altındaki basma kalıp zihniyeten ve insani duyguların hegomonyasından kurtulmakta bilimsellik ve aklın gereğidir bu bağlamda davranmayanda yobazlaşıyor.

• toplum art niyetli ler bozdu sende değilsen biz bozmadik

0|0
    0|0
Yükleniyor...