Şimdiki gençliğe bakıp hiç çocuk sahibi olmaktan korktunuz mu?

Ben çok korkuyorum ileride bir
gün çocuğum olurda doğru yola gitmesi, ve 'yeni nesil' gibi olmaması için nasıl anne olucam ya?

0|0
22|29

En İyi Erkek Görüşü

• Evet korkuyor insan, çocuk dünyadan soyut büyümediği için ve çevre ile etkileşime geçeceği için ne kadar iyi yetiştirirsen yetiştir etraftan etkilenecek, bunun düşüncesi bile kabus bu yeni nesli görünce

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Düşünmemek elde degil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Öncelikle kadınımı iyi seçerim.
    Güzel ve çekici bir kadını seçerim.
    Zekası diğer kadınlardan yüksek olması lazım.
    Ve kendine güvenen, anaç kadını seçerim.

Böyle bir kadın da beni seçer zaten, ben yaşamayı biliyorum. En önemlisi gelişmek için yaşıyorum.

1|0
    0|0
  • Çocuk yetiştirmek zor, o yüzden hem kendimi iyi eğitiyorum hem de annesi olacak kadını özenle seçiyorum.

2|0
    0|0
  • hani bir fotoğraf var çanakkale savaşını böyle kazandık, yanında bir fotoğraf daha onların emanetine böyle sahip çıkıyoruz, diye 2tane ergen kız türkçeyi yarım yamalak yazmış kulaklarından heryerine pirsingler 16 yaşında 35 yaşında adamın yaşamadığı hayatı yaşamış küfürlerin bini bin para, öyle kız çocuğundan ve erkek çocuğundan nefret ediyorum, yaşaması bile fazlalık onların, haklısın korkmakta, teknoloji geliştikçe ülkemiz örf adet ve ananelerimiz yok oluyor, avrupaya uymak için kıçımızı yırttığımızdan

1|0
    0|0
  • Aynen kanka ben bile böyle düşündüysem herkes öyle düşünüyordur shdkhs

1|0
    0|0
  • Niye korkayim, o cucugu/lari ben eğitecegim, cocuk nasil egitilirse oyle yasar...

1|1
    0|0
  • Korktum bir çok kez, ben inanan biriyim ve şu sözü hiç unutmadım; ne ekersen onu biçersin... Sende unutma olur mu?

2|0
    0|0
  • Gençliğe değil internete baktığımda bu çocuğun internetin olmadı bir gezegende büyütmem lazım diyorum

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • bende korkuyorum özellikle kız çocugum olmasınıda istemem takdiri ilahi ama bana soracak olursan istemem zor yani bu devirde.

1|0
    0|0
  • korktum .(

1|0
    0|0
  • Evet korkuyor insan

1|0
    0|0
  • Tamamen yetiştirilme tarzından kaynaklandığını düşünüyorum ben. O yüzden pek bir korkum yok. 😊

1|0
    0|0
  • Çocuk büyütmek zor iş o yüzden 30 dan önce düşünmüyorum ben

1|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmüyorum. :)

1|0
    0|0
  • Çocuğu bırak evlenmeyi düşünmüyorum yeni nesil kızlarda bozulmuş.

1|0
    0|0
  • Evet korkuyorum. Evlenmedim daha. 😕

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum tabi ki.. Çokta güzel bir çocuk yetistiririm.

1|0
    0|0
  • Kız cocugum olması çok fazla istiyorum ama dediğin gibi simdi ki gençliğin haline bakıp korkuyorum

1|0
    0|0
  • aynen oyle en cokta bundan dolayi cocuk istemiyorum

1|0
    0|0
  • Korktumm

1|0
    0|0
  • Hayır cunku cocugun yetismesi bizimle alakalı nasıl ytstrrsek oyle kalır

1|0
    0|0
  • korkmadım

1|0
    0|0
  • Evet bende de oluyor

1|0
    0|0
  • valla gördükçe prezervatifin önemini idrak ediyor insan

1|0
    0|0
  • Çok büyük endişe ve sorumluluk şu nesili düşünürsek

1|0
    0|0
  • Ay götüm

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 21

• Kim kime veriyor belli değil :/

1|0
    0|0
  • Onunda yanlis yapma hakki var. Onunda kendi yollu cizip geri dönme hakki var.

Tek düsüncem Allah evlatlarimla sinamasin beni. O vakit cok agir (hüzünlü) oldunu düsünmeyim.

1|0
    0|0
  • Ben çocuğum olmasını isterim onu sevmek büyütmek sarılmak harika olmalı. Ama çocuğa aciyorum 1. sınıftan okula mı başlanır ya ne kadar sıkıcı :D

1|0
    0|0
  • Cocuk benim ben buyutucem yeni nesile niye benzesin

1|0
    0|0
  • suç çocukta değil ki.. oma terbiye ahlak ve değer aşılayamayan anne baba akraba arkadaş ve çevrede.. Sen nasıl olursam çocukta öyle olur. Bir çocuk nasihatle terbiye olmaz.. gözünden terbiye olur.. yani seni taklit eder hareketlerini hayata tutumunu..

1|0
    0|0
    • 2ay

Yine de arkadaslar? Internet? Daha demin gogusunu atan birini gordum ya

• Korkmadım

1|0
    0|0
  • Korkuyoruö

1|0
    0|0
  • evet

2|0
    0|0
  • korkmadım

1|0
    0|0
  • hayır ama hamile fotoğraflarına bakınca korktum

1|0
    0|0
  • Gençlikten değil de ya terbiye veremezsem diye korktuğum oldu

1|0
    0|0
  • Aklıma gelmiyor değil ama böylesi ve böylesi var

1|0
    0|0
  • Evet devir berbat

1|0
    0|0
  • Senin yetiştirme tarzınla ilgili

1|0
    0|0
  • Tabiki. Fakat bu düşünce çocuk yapmayacağım anlamına gelmez.

1|0
    0|0
  • Dunyanin halini görünce evet

1|0
    0|0
  • Abi saçma tripper bunlar, ortaçağ da yasayanlar napsin. Elinizde değil nesil değişecek her zaman değişir. Çocuğu hapsedip kişiliğini bozacaksanız hic yapmayın. Ben yapmayı düşünmüyorum ama sebebi cağ değil. Param yok.

1|0
    0|0
    • 2ay

Hayir korktugum sey nebileyim vatan, millet tanimayan ha bide 14 yasinda hamile kalan biri olmasi. Yani nebileyim cok kotu bir zaman

• 2ay

16 yasinda sevgilim var dediginde dovucek biri degilim. Asla yapmam. Benim korkmam boyle internette bozulmasi neden anlamiyosunuz ki? Yobaz degilim. Sikicak, engellicek, hayatini mahve edicek de degilim cocugumun. Sadece insan korkuyo ya herseye ragmen oyle sapkin bir genc olursa? Boyle bir nesilde?

• 2ay

Korkun normal ama fazla takıyorsun. Bu korkuların düşündüğün kadar gerçekçi değil ve bunu zamana bırak

• Hayır

1|0
    0|0
  • Bazen dunuyorum

1|0
    0|0
  • Bazen korkuyorum evet

1|0
    0|0
  • Hayır çünkü cocugumu nasil yetistirecegimi simdiden planliyorum

0|1
    0|0