Nedir bu erkeklerin toplu taşımada yapışarak oturmaları?

yani anlamıyorum yanındakı insanın farkında degl misiniz? çoğunuz yapıyorsunuz bunu. gayet aklı başına görüneniz de? bacaklar ayrık zaten biri marsta digeri adanada. bir de yapışıyorsunuz. niye? yanınızdakı insan degl mi? bu mu yani?

Güncellemeler:
2ay ...
2ay ..,.

0|0
6|17

En İyi Erkek Görüşü

• malesef var bu huy bilerek veya bilmeyerek farkında olarak veya olmayarak
    ben söyliyim özenti gençliği adabı muaşere olmaması eğitimin verilmemesi bir çok neden yazabilirim buraya

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Erkeklerin bacaklarını iki metre ayırarak oturması kadar iğrenç bir şey yok

1|0
    0|1
    • 2ay

bu farkında olmadan tamamen istem dışı yaptığımız bir şey kusura bakmayın lütfen bunun

• 2ay

@omerozkan06 belki sen yapmıyorsun ama bazı kişiler isteyerek yapıyor ve davranış olarakta görünüş olarakta hoş değil

Erkekler Ne Diyor 16

• Genelde bacak bacak üstüne atar uyku moduna geçer öyle gezerim.
    bir ara bacağımı demirlere atmıştım yatar pozisyonda gidiyordum millet tip tip bakıyordu, ama sallamam ben keyfime bakarım.

0|0
    0|0
  • O bacak istemsiz açılıyor yalnız keyfi değil 😀

0|0
    0|0
  • Kullandığın hattı kullananlar demek ki biraz insan değil..
    Bacaklar bazen benimde açılmaya doğru gidiyor, durduruyorum, yani istemsiz bir olay.

0|0
    0|0
  • Toplu tasimalara bindigimde hicbi zaman bir kizin yanina oturmam. Kiz oyle bir kendini kasıyor ki hamile olsa düsük yapar, o derece.

0|0
    0|0
    • 2ay

yok o abartı artık. ben normal oturmasını bilen erkegi tercih ederm. mesela teyzeler filan daha bir rezil durumda. kucagna oturuyorlar mesela

• Çoğu zaman dikkat ederim yanımdaki kişiyi rahatsız etmemek için ama çok dalgın bir anıma denk geldiyse farketmeden de olsa yapmışlığım olabilir bilmiyorum

0|0
    0|0
  • genelde çok dikkat ederiz yanımıza bayan oturunca bir toparlanırız felan ama öyle yapmayanlar da var demek ki

0|0
    0|0
    • 2ay

erkek oturunca bırakırmsnz kendnizi

• 2ay

bırakırım valla o bacakların açılması bilerek yaptığımız birşey değil arası dolu oldugu için rahatsız ediyor birleşik tutamıyoz çok fazla

• Bence toplu taşıma araclarinin koltuklari suit olmalı. Konfor şart :/

0|0
    0|0
  • Nedir senin bu genelleme yapmandaki sebep? Her erkeği niye aynı kefeye koyuyosun? Ben kızın yanı boşsa oturmam ayakta giderim. Benim yanıma kız oturursa cama yapisirim ona dokunmamak için.

0|0
    0|0
    • 2ay

ya oturun yanımız boşsa da adam gibi oturun bacaktan koldan tüm vucuttan yapışarak oturmak nedir. nasıl genellemeyelm çoğunuz aynıyken.

• 2ay

Bana denk gelenlerin çoğu öyle. Benim anlamadığım insanların bu şekilde sanki bütün insanları tanıyormuş gibi net yorumlar yapması.

• 2ay

Kızlara gelince öyle değildir, erkeklere gelince öyledir?

• Hiç toplu taşımaya binmediğim için normal olacakta yapmıyore

0|0
    0|0
  • tacizdir bu

0|0
    0|0
  • Birde omzuma yatip uyuyanlar var.. onlarada ayar oluyorum

0|0
    0|0
  • Dokundular mı bacaklarına sıkıntı bu mu
    Nilerek yapmıştır i b n e

0|0
    0|0
  • taciz

0|0
    0|0
    • 2ay

yoktaciz gibi bir durumdegl. hissediyorsn taciz olaynı. bu başka bişey. aşırı rahatlık

• Tam aksi baya mesafe koyarım ben

0|0
    0|0
    • 2ay

öyle de olması gerekiyor

• sürttürüyoz kanka :D normal

0|0
    0|0
    • 2ay

ne sürtmesi ya direkman yapışarak oturuyorlar. sanki yanlarındakı insan deglde koltuk mu ne bileym kapı mı ne.

• 2ay

obje kanka ne yapalım belki iştir kız dıye yazıyoz ama pasverenleride çıkıyo sen gibi hayvan diyenleride :)

• O tarz insanlar var evet. onlarla aynı kefeye konulmak ne kadar itici bilsen😥😥

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlamak zor

0|0
    0|0
  • Sizde bir zahmet ayakta gidin hamile yaşlı veya hasta değilsenin

0|1
    2|0
    • 2ay

oha çüşş. erkekler rahat otursun diye ayakta mı gidelm. ayakta tacize ugramı olasılığı ne kadar yüksek biliyor musun sen?

• 2ay

sen erkek filan mısın

• 2ay

Hayır kadınım ama başıma gelen bir olayı anlatacağım. Ben üniversite dönemlerinde ateşli bir hastalığım (akdeniz hastasıyım) tekrarladı ve o an (o gün) sadece kızların yoğunlukta olduğu bir nölümle bütünleme sınavına girmiştim. Bu hastalık gerçekten başta teşhis edilmemişti ve otobüse bindiğimde bir hayli rahatsızdım anlayamayan ya aptal ya ahmak olmalı ve koltuklarda sadece kadınlar oturuyordu hepsi genç kızları hiçbirisi yer vermemişti o halime rağmen yurda nasıl attım kendimi ben bile bilmiyorum yine bir kere gerçekten bu hastalığım tekrarlamıştı erkekler vardı sağolsun çok yardımcı olmuştur hemcinslerimin ölmesini isteyen bir toplum var ve ben bunu her ikicins için de söylüyorum hasta yaşlı (dinç olmayacak) hamilelere yer verilmesi kanaatindeyim.

• Rahatsiz edici

0|0
    0|0
  • onların gözünde değil

0|0
    0|0
  • Aynısını her seferinde banada yapıyorlar ben çekiyorum bacağımı o yasliyor en sonunda kalktım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...