Aglamak istiyorum artık?

Herşey o kadar üst üste geliyor ki bir sürü sorunum var daha bugün ailem yine kavga etti annem evden gitti sonra yine geldi kavga ettiler annem yerde uyumuş babam ayagiyla iterek vurarak hafif kaldırıyor kalk lan yerine yat diye delircem artik evde herkes bağırıyor beni seven birisi var bana bencil diyor ben sevmiyorum ama saat 2 de uyicam desem 3e kadar bekletiyor bugün bir adamın adini söyledi dedim pkkli bu bir halt bilmiyorsun sende o kişilerden olmuşsun dedi bende o adamin videolarini atip pkkli dedim ona delirdi sen bana onu diyemezsin Özür dile dilemicem diyorum bu sferdr seni gecelere kadar bekledim şimdi de sen bekliceksin uyumicaksin evde misin diyor diyorum evdeyim şimdide sözde evdesin ya benim için durcaksin diyor şimdide ariyorum konuscaz diyor hayir diyorum bir seye 1 saat kavga valla bunlari yazarken o kadar bunaldim ki Ağlıyorum artık basit gibi ama bunlar dışında bir sürü sorun var engellesem her yerden yazıyor rahat bırakmiyor ulaşıyor açtiriyor ayrı şehirdr olsakta taktı valla artik dayanamiyorum napcagimi bilmiyorum Ağlıyorum sadece

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Oooo sen baya bir bunalmişin bea ailen dışındakileri bir siktret salla hiç önemli değil asıl sorun anne baban onların varlığı senin için hersey ama tabi ortada bınsorun varsa bu ıkı taraftada vardır az cok önce bir izin alabiliosan ailenden izin al bir arkadasınla deniz ormanlık biyere gıt bı kafa dınle sonra gel ewdeki duruma bı bak sence kım haklı ama tabi bu iş o kadar uzun geçmişe dayanıyokı sen daha dunyaya gelmeden önce kimbilir ne geçti aralarındada bugun birbirlerine çamur atıyolarmı basıt bahanelerle ya da artık sıkılmışlarmı bunu bı tart

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ulan millet nasıl yaşıyo ya bende dertlerim var diye takılıyorum. kendinden soğut cidden aklına ne iğrençlik geliyosa ne yöntem geliyosa sinsice profösyonelce yap ama bir pkklı ile sevgili olma! iyi şanslar allah yardımcın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Mesajlarina cevap verme.. Engellemede..
    ya da telefonunu annen ya da ablanin kullanacagini soyle.. O kisiye..
    Panik yapma ailede sorunlar biter..

0|0
    0|0
  • Sen ağlama

0|0
    0|0
  • Hergün babasından dayak yiyen kız sen miydin kardeş

Kronik dayakçı oldun iyi mi

0|0
    0|0
  • dostum baska bir sehirde uni. kazan ve git tek kurtuluşun o ve bir cahillik edip sakin bu yasta evlenme annen baban bir sekilde anlasirlar sen mudahale edersen olay dahada buyur o konuda sakin taraf tutma ayrica kimse kocan degil niye kahrini cekiyorsun agzinin payını ver. oyle daha degerli olursun ;)

0|0
    0|0
  • Cok karmasikmis allah yardimcin olsun 😔

0|0
    0|0
  • Cevap verme, sil tüm hesaplarını, umarım ailen düzelir

0|0
    0|0
  • bir salavat çek

0|0
    0|0
  • ağlamak iyidir