Çalışan kızlar kocasına sadık olmaz diyorlar doğru mu?

Kadını çalıştırma kadına söz geçirmezsin gözü dışarıda olur seni aldatır dedi bir amca sizcede böylemi? Kadının çalışması iyimi kötü mü?

Güncellemeler:
2ay Taman tamam soruyu degistiriyom.. Sizce kadin çalismalimi calismamalimi evli kadinlar icin soruyorum

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• Kadının çalışması bu zihniyetteki özgüvensiz, ezik bireyler için büyük problem teşkil eder. Gözünün dışarı kayacağından falan, maddi olarak muhtaç bırakmak isterler yarın öbür gün bir problemde kapıyı çekip çıkamasın diye. Kadın kesinlikle çalışmalı, ekonomik bağımsızlığını kazanmalıdır.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kadın ekonomik bağımsızlığını kazanınca koca sözü dinlemez laf geçiremezsin ona kadın diyecek ki ben hem caliscam hem para kazancm hem ev isi yapcam hem cocuk bakcam ne gerek var sana sen ne ise yariyon dicek sana postayi koyacak calisan kadin bacım kadndir

• 2ay

Tabii işte bak onu diyorum. Siz ve sizin gibiler kendinize eş değil köle arıyorsunuz. Höt deyince oturacak, sizden para isteyecek, her zaman her konuda sizden izin isteyecek bir köle arıyorsunuz. Evlilik bir hayatı birlikte paylaşmaktır, "kocaya postayı koyacak" ne demek?

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• saçmalık ya. Sen de çalışıyosun o zaman seninde gözün dışarda olur karını dinlemezsin. Böyle olabilir mi sonuçta kadın ortak bir hayat için çalışıyor sabancı koç değiliz biz kazanıp barda yemiyoruz sonuçta eşimize yardım edip ortak bir hayat kurmak için çalışmak istiyoruz.

0|0
    0|0
    • 2ay

He canm lafda herkes öyle der ama is hayatına başlayınca başka erkeklerden hoşlanır... erkeklerinde gözü dışarıda kzda calssa kızında gözü disarda olur erkek aldatir diyolar neden çünkü calisiyo aldatir gözü disarda kzda calssa onunda gözü disarda olur oda aldatr

• 2ay

Ay sen Troll müsün defol git burdan seviyesiz tanımadığın bilmediğin insanlara nasıl böyle bir iftira atabilirsin.

• 2ay

Tahminlerimi konuşturuyorum

• Bu zihniyette olan tamamen gerizekalıdır
    Ona bakarsan ev hanımları sabatan akşama evde rahat rahat evet erkek alabilirler bolca zamanlarıda var
    Çalışsın çalışmasın içinde varsa bişekilde aldatır

0|0
    0|0
  • Saçmalık. Kadının ekonomik yönden özgür değil köle olmasını isteyen zihniyetin uydurması. Çalışın, okumasanız bile gidin bir iş öğrenin. Ataerkil topluma köle olmayın. Biz kadınların isteyip de yapamayacagı şey yok.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben kadın köle olsun demedim. Bak ben evlenirsem çalisirim karıyı calistirmam gelirim evdede temizlik yaparm ev islerine yardim ederim yeterki karım beni sevsin benimle iyi geçinsin beni aldatmasn tamam mi ekonomik özgürlüğünü alması luzumsuz çünkü ben tüm maasimi eve vercem .. bide o para kazanirsa kendi ayaklari üzerinde durur sonra laf dinlemez elin erkekleriyle muhattap olur selamlasır.. isyerinde yorulur milletin ağız kokusunu çeker is hayati zordur ben erkek olduğum halde özel sektörden hakszlklardan ezilmelerden nefret ediyorum ve boyun eğerek calisiyorum kadının boyun egmesine gerek yok calsmasn özel sektörde... ben ev iside yapcam parada kazancam yeterki karim erkeklere selam vermesin

• Size ne be patron musunuz da karar veriyosunu calisip calismamasina

0|0
    0|0
  • İnsanın içindee olmasın öyle şeyler ne kadar saçma bir zihniyet çalıştırma gözü dışarda olur ne demek aqyum

0|0
    0|0
  • Çalışan kadın kendini ezdirmez kölelik yapmaz ekonomik özgürlü vardır koca eline bakmaz bu da bazı dağ ayılarının işine gelmediği için böyle saçmalıklar türetiyolar işte

2|0
    0|0
    • 2ay

Doğru cevap

• 2ay

Erkeğin gözü yok zaten görmüyo etrafını dimi herkesin kendi tercihi sen oyle biriyle evlen yaşam standartlarının yüksek olması senin gibiler icin namussuzluktur !

• 2ay

At gözlükleri ile bakıyorsun hayatta ilkokul bile okumadın mı. Zihniyettim çok yanlış. Tamam çalıştırmak istememen e saygı duyarım gayet normal kendi görüşün buna normal bakan kızlar da var
      Fakat çalışanlarda aldatma çok demeni doğrı bulmuyırum
      Ozaman evde net başında Internetten erkeğe kaçan kadınlar nasıl açıklıyısun. Bide hiç erkeklerle muhattap olcak tipte kadınlar da değiller

• saçma kadın o ne öyle her gün evde çamaşır bulaşıkla uğraşsın insan sıkılır be evde eğer okumuşsa mesleği varsa çalışsın eğer güveniyorsan bir sorun yoktur

0|0
    0|0
  • Asalaklık bu görüş çalışarak çocuk okutan ne anneler var be

0|0
    0|0
  • Doğru değil.

0|0
    0|0
  • bence o kadınla alakalı bir durum.

0|0
    0|0
  • O kadar da değil ama bende kadının çalışmaması taraftarıyım erkek evini geçindirebilecek güçteyse eğer

0|0
    0|0
    • 2ay

Sen hiç çalsdnmi? bir is yerinde falan? Hic evlendinmi bekarmisin? Ögrenmek isterim kimler bu gorusu benimsiyo calisan kadinlar genelde calsmakdan şikayetci ondan soruyom

• 2ay

Evet çalıştım. Okuyorum şu an. Ama ilerde çalışmak için okumuyorum, kültürlü bir ev hanımı olmak için okuyorum😅

• 2ay

Yani kültürlü olmak iyidir tabi ilerde evlenirsin çocuğun olur onun dersine yardm edersin o bakimdan iyi senin okuman

• B. okumu yesin onu diyen😄

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya? Ne kadar sığ bir düşünce. Kadın her zaman sadıktır.

0|0
    0|0
  • saçmalama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ezik ve sığ erkekler genelde böyle düşünür.

1|0
    0|0
    • 2ay

Yoo ben çevremde gördüm ve duydum hakkatten inandm bir kizda bana bunu söyledi hak verdim kz hem calscak hem ev isi yapcak hem seni yatakda tatmin etcek ozaman sana ne gerek var diyip zengin koca arar patrona sarkar patronu muduru ayartir dediler bende cevremde bakiyomda hakkatten calisan kadinlar koca sözü dinlemiyor

• 2ay

Evde oturanların hepsi namusuyla mı oturuyor yani?

• İlişki sağlam değilse kadın eve gelen televizyoncu, tesisatçı ile de görür işini. Olay çalışıp çalışmamakta değil anlayacağın

1|0
    0|0
  • kimin ne olacağını bilemeyiz, çalışan erkekte sadık olmaz mesela? hadi ben bekarım beni geç, ben kızlara falan bakabilirim, ama evli adamda bakıyorsa bu bir problem olduğunu göstermektedir.

0|0
    0|0
  • Iyi tabi. Kadinin ekonomik ozgurlugu olmasi daha iyi.

0|0
    0|0
  • Çalışmazsa durum kötü aslında.
    Sen evde yokken ne halt edeceğini bilemezsin. Ama çalışıyorsa zaten ne yaptığı ortadadır.

0|0
    0|0
  • Gerikafalılığın luzmu yok adamını seven kadın ne kendi yüzünü nede eşinin yüzünü eğmez.

0|0
    0|0
  • Ne alaka ya?

0|0
    0|0
  • Saçmalamayın

0|0
    0|0
  • Bu nasıl zihniyet?

0|0
    0|0
Yükleniyor...