Sevgili Hemcinslerim, Beni Dinleyin (soruişareti)?

Arkadaşım. Nasıl bu kadar midesiz olunabilir anlamıyorum. Hanımefendi soru sormuş, yarın sevgilimle beraber olacağız ne yapalım demiş, mesaj at diye yazıyorsunuz.

kızın biri başka bişey sormuş, seviyorum şöyle böyle demiş. Altına yavşamalar görüyorum.

arkadaş, tamam şu ana kadar abazaları anladık, yokluktasınız eyvallah, ( yine detasvip etmiyorum ) ama sevgilisi olan hanımefendiye yavşamak nedir, nasıl bir ruhani bozukluk içindesiniz. Şeytan mı girdi la?

böyle oluduğu sürece elizabeth kalmaya devam edeceksiniz benden söylemesi. Adam olun , kadın sizi bulur

8|2
11|12

En İyi Kız Görüşü

• Cook cool sun bilgisayarci😀👏

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklısın. Abi mantıklı düşünsene kızın erkekarkadaşı var senin şansın ne kadar olabilirki ne yani onu bırakıp sanaldan tanıştığı birine falanmı kaçacak amaç ne cidden :D

0|1
    0|0
    • 2ay

erkeklik onuru diye bir şey kalmayacak yakın zamanda. bu kadar da olunmaz yani yav. yokluk tamam arkadaşlar heyecanlı ama insanlıktan çıkmanın manası yok

• 2ay

hacı abi şu yorumu '' niyork tayms '' var bir altında. ona görüş olarak yapıştırır mısın. engellemiş de. Bilgisayarcı42 : ulan , sayın zeki arkadaşım. adriana limaya yavşamasalar zaten adriana lima , adriana lima olmazdı anlıyor musun? o zaten açık sergi, yavşasa ne , monitörden bön bön bakar anca. bu mu yavşamak.

• 2ay

tamam gerek kalmadı. ilettim ileri zekalıya :D

Kızlar Ne Diyor 10

• Karaktersizlik boyle birseu.

0|1
    0|0
  • Agzina saglik

0|1
    0|0
  • Büyük ihtimalle o ilk soruyu soran kızın troll olduğunu düşünmüşlerdir. Aksi halde bir kız niye öyle bir soru sorsun aranmıyorsa.

0|1
    0|0
  • apaçi onlar kanks yazın uzun diye okumamışlardır bile. onlar beyinleriyle düşünmüyor

0|1
    0|0
  • Adaletinizi seveyim bu cocugun 5 dakika da ikinci sorusuu bana da soru hakki verin laaa !!! o degil bu bir soru bile degil, sitem.. :/

0|1
    0|0
    • 2ay

Yok ben soru sormuyorum 2-3 gündür. Yanlış olmasın?

• 2ay

Hahaah :D

• 2ay

Bu arada tam 7 gündür soru sormuyormuşum belirteyim

• Helal olsun sana

0|1
    0|0
  • Dillerine sağlık..

0|1
    0|0
  • Karakter olmayınca fırsatçılar bitermi bitmez

0|1
    0|0
  • Can sıkıntısından ona buna sataşıyolar

0|1
    0|0
  • işte bu❤

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• insanın kendisine saygısı olmazmı ya senin gibi bir insan karşındakide ama sen onu nasıl kendinden bu kadar üstün ve muhtaç hissetmeye katlanabiliyorsun bunu bir kenara bıraktım o kadar beyinsizsinizki yıllardır aynı abazalıkları yapıyorsunuz ve hala millete yavşadığınıza göre hala yalnızlık çekiyorsunuz demekki yıllardır yaptıkların işe yaramıyor taktiğini değiştir bari

0|1
    0|0
  • Kanları bozuk alayının

0|1
    0|0
  • Çok doğru...

0|1
    0|0
  • Eşeğe hallenenlerin var olduğu bir ülkede fazla yapacak birşey yok

0|1
    0|0
  • haklı

0|1
    0|0
  • Aynen... sevgilisi olan erkege yavsayan kizda var burada... alayi midesiz...

0|1
    0|0
  • Ago yok en güzel aşklar ilişkilerde böyle malları buluyor anlamıyorum

0|1
    0|0
  • İstesem de şu kızların peşinde koşamıyorum.
    Sana hak veriyorum dostum.

0|0
    0|0
  • Dibine kadar haklı olmak bu olsa gerek 👏👏

0|0
    0|0
  • Show timeeeee

0|0
    0|0
    • 2ay

Profesör öğrenciye:
      -Sana bir soru soracağım , demiş.
      -Yolda yürürken iki torba bulduğunu hayalet, birinde akıl var, diğerinde ise para var. Hangi çuvalı alırsın?
      Öğrenci:
      -Para olan çuvalı seçerdim...
      Profesör:
      -Ben akıl olan çuvalı seçerdim...
      Öğrenci:
      -Normal ! Kimde ne eksikse onu seçer...

Yani diyeceğim o ki, kim ne ise veya neye ihtiyacı varsa onu görür ve seçer :)

• 2ay

hahahahaa. :D Ya hadi allah aşkına. benim sitede tek bir tanıdığım insan bile yok. showmuş. bilip bilmeden konuşma

• 2ay

Centilmenlik tirt cikti desene

• Adriana Limanında Sevgilisi Var , Her yıl milyonlarca abaza yavşıyor :D

0|0
    0|0
    • 2ay

sana +1 vermiyorum çok saçma bir yorum oldu

• 2ay

''Bilgisayarcı42: ulan , sayın zeki arkadaşım. adriana limaya yavşamasalar zaten adriana lima , adriana lima olmazdı anlıyor musun? o zaten açık sergi, yavşasa ne , monitörden bön bön bakar anca. bu mu yavşamak.

• 2ay

@_OlurÖyle , @bilgisayarcı42 : Yönetimle iletişime geçtim. 2 Hesap hakkında incelemeye alındınız.
      Hususi konumuza döner isek; Bahsedilen mana konunun sevgilisi olan insanlarla alakasız olduğunu müteakiben olayın güzellik boyutuna aldanmış insanların olduğunu anlatmaya çalıştım. Anlam karmaşası içerisinde olsanız da anlamamanızı normal buluyorum. İyi geceler..

Yükleniyor...