Kotu kalpli bir insan olmak istiyorum nasil yapicam?

Benim heo canim yandi 😞birini canimdan cok sevdim o beni sevmedi ahh yemin ederim en buyuk aci bu insanin tam kalbinden gelen bir aci ne ilaci var ne tedavisi gecmiyo her gexen gun katlaniyo 18 yaşındayım ama dayanamiyoeum allah canimi alsada kurtulsam allah onun baskasiyla evlendigini gormwyi bana nasip etmesin ihsallah ozaman ölmüş olurum 😞kor olsam gozum gormez ama kalbim gene görür
Artik hic bisi yemixwm sureklo ders caliscam belki universiyede sevgilim olmasa bile arkadaslaeim olir 😞😞😞

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü kalpli olunmaz kötü kalpli doğulur bir insana kızıp neden çok masum diğer insanlara kötü kalpli olasınki çok sevmenin acısı geçmez derler bende bilirdim ama geçiyo daha yaşın kaç canım arkadaşım bırak ne yapıyorsa yapsın gidenler kaybedenlerdir kalanlar kazanan

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En buyuk acı bu mu bence sen acı gormemissin o yuzden boyle konusabiliyorsun. Tamam herkesin acısı kendine buyuk ama ask acısından daha da acı hayatın gercek acıları var. Mesela kimi kimsesi olmayan yurtlarda kalan masum cocuklar. Sukret haline. Kimse vazgecilmez degildir.. Neyse

0|1
    0|0
    • 2ay

Benim cok mu kimsem var ben yanliz buyudum herkezin kardesi vaedi arkadasi vaedi benin kimsem yoktu

• 2ay

Tamam da annen baban vardı en azondan degil mi? Olmayanlar var diyorum bende. Zamanını seni umursamayan biri icin uzulerek gecirmek kendine yaptıgın en buyuk haksızlık.

• 2ay

Bana en buyuk kotulugu onlar yaoti beni dunyada yanliz bıraktılar 😞

Erkekler Ne Diyor 10

• Kafa dağıt

0|0
    0|0
  • sus lan deli :) daha yaşın genç bulursun başkasını merak etme :)

0|0
    0|0
  • olmak için doğru yoldasın

0|0
    0|0
  • Kişiliğini bu saatten sonra değiştiremezsin ki

0|0
    0|0
  • kardesim sakin ol her acı gecer unutma

0|0
    0|0
  • Acı katlanmaz psikolojik senin ki fiziksel acının çax. süresi 2-3 gün kadar

0|0
    0|0
  • mısır ekmeği ye

0|0
    0|0
  • Daha kucuksun cocuk buyudgnda bnlarn nesele olmadgni anlarsn :)

0|0
    0|0
  • Kotu kalpli olmayi kesinlikle onermiyorum

0|0
    0|0
  • Bu nasıl dert lan. Kara sevdaya düşmüş arkadaş.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...