Bu ara 'internetten tanıştım, sevgiliyiz' gibi o kadar çok soruyla karşılaştım ki. Şaşkınım?

bir çok kere böyle sorularla karşılaştım. Bana mı anormal geliyo bu durum bilemiyorum ama baya yaygınlaşmış bu yöntem. Hayır yanındaki arkadaşına guvenemezken internetten manita yapmak ironik. Sizce de çok öyle diil mi?

0|1
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• 21. yy dayız. insanlar artık çeşme başlarında değil nette de tanışıyor. insan netten tanışabilir, konuşabilir. bunu bizim mallar sevgili olmak zannediyor. lakin sevgili olmak çok farklı bir duygu :D hiç görüşmeden ayrılanlar duydum :D adam oturup bir bardak çay içmediği kadın için arabesk şarkı dinleyip efkarlanıyor ::D bizim ülke vatandaşarı ikili ilişkilerde başarılı değil!

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• İyice konuşursunuz, hoşlanma olur bir süre sonra. Etkilenirsiniz birbirinizden. İyi birisiyse, anlarsın zaten. Sana uyuyorsa falan. Resimleri de vardır, görürsün nasıl birisi tipi falan. Ne iş yapıyor, her şey nette var zaten bilgileri. He kötüyse, iyiyi oynayıp kızı elde etmek istiyorsa bilemem onu, sakat biraz sanal bu yüzden. Ama sanaldan tanışıp sevip evlenenler var yani, mutlular da. Olmaz dememeli hiçbir zaman.

0|0
    0|0
  • arkadaşlarını doğru seç o zaman türkiye kompsepti belli bir yer sokakta cafede birinin yanına yaklaşıp merhaba dediğinde %80alıcağın cevap belli ama internet ortamında öz güven daha fazla olduğu için yarğılayacak ya da tanıyacak insanda az olduğu için insanlar daha kouşkan oluyor daha cabuk samimi olabiliyor

0|0
    0|0
  • Şaşıracak bir durum değil bana göre.
    En önemli şey, karşılıklı güven.

Zamanla karşılıklı güven oluşursa, her şey, ilk buluşmada belli olur.
    İlk buluşmada, karşılıklı etkileşim varsa, devamı gelir.
    Yoksa, başlamadan biter zaten.

0|0
    0|0
  • Bazen internette bulduğun bir insan hayatını, hayatına bakış açını dahi değiştiriyor.. Sen basit bakıyorsun bence..

0|0
    0|0
  • yani insanların belli tartıları var ınternetten tanısma ıle kutuphanede merhaba denek arasında cok fark yok

0|0
    0|0
  • Yokluk zor iş, hele ki herkesin seviştiği bu devirde hepten zor iş. Allah insanı o hale düşürmesin. 😅

0|0
    0|0
  • Sanaldan sevgili olmaya karşıyım ben

0|0
    0|0
  • İnternet tanışmak için bir araç olabilir ama daha yüz yüze görmeden sevgili muhabbeti saçma

0|0
    0|0
  • Hiç öyle bişey olmadı heleki normalde 4 senedir yok internet imkansız bea

0|0
    0|0
  • Hayatımda duyduğum saçma şeylerden biri daha

0|0
    0|0
  • Soru değil ki.

0|0
    0|0
  • 3-5 aya kavga kufur ayrilip geri geliyolar xd

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Internetden ask yasanmaz

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Bana da traji komik geliyor😒 hiç tasvip etmiyorum 😌

0|0
    0|0
  • Hiç görüşmeden sanal aşk saçma ama internette tanışıp görüştükten sonra sevgili olmak okey.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...