Annem evlat ayrımı yaptığını söyledi sizce hala saygılı davranmalimiyim?

Küçükken komsumuza sinirlenince öfkesini bnden çıkardığını söylemişti. O aklımda kalmış ki evet bazen hissediyorum bisey oldugu zaman kucuk kusurumu büyük gosterir ve gosterrdi anneannem teyzem kuzenim doverdi bni. bu durum az da olsa değişti ama hala aynı annem telefonda kızlarla konuşmama sinir olur ve sonunda ağlar artık alistim dışarı hiç çıkmam ki ciksam biliyorum kavga çıkacak liseyi dışarıdan bitirdim annem istediği için. Konusamayiz sürekli güldürmeye calisirim annemi niye yapıyorum bnde bilmiorm ama abimle kardesimle muhabbet eder bnle etmez arkadsim var iki kız kardeşim gbi onlarla muhabbet ederim konusmami istemez çok korkak birisiyim ozguvenim hiç sizce doktora mi gitsem

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• babamda kardeşimle ben arasında yapıyor sorun yok yani

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu ne biçim anneliktir kusura bakma ama. Sadece doğurmak ile anne olunmuyor Allah ıslah etsin onu kusura bakma kardeşim ama bu tür şeyleri çok duyuyorum yaşın 18'i geçik ise git bir eve yerleş işe gir uzaklaş o kadından yoksa psikolojim bozulur bir daha kendini toparlayamazsın yazık edersin kendine.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• haline çok üzüldüm kardeşim inşallah en kısa zamanda herşey yoluna girer :'(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya bence doktora git çünkü zor bir durum. Hatta annenle birlikte gidin dicem annen iyice sinirlenir. Ama çok acayip bir durum bence sen bir dna testi yaptır annenle. Üvey olablirsin

0|0
    0|0
  • Bence psikoloğa git her hafta anlat derdini içine ata ata yıpranır insan yaa özgüvensiz oluşun içinde mutlaka birşeyler söyler ama bulunduğun ortama bakılırsa gayet normal özgüvensiz oluşun

0|0
    0|0
Yükleniyor...