Eşcinselliği destekliyor musunuz?

Açıkçası ben destekliyorum

0|0
38|64

En İyi Erkek Görüşü

• Heteroseksüelim. Ama LGBT'e tam destek veriyorum. Tercihlerinden dolayı ayrıştırılmaları, aşağılanmaları saçma ve yanlış geliyor bana.

2|0
    1|1

En İyi Kız Görüşü

• Dinimin desteklemediği birşeyi ben destekleyemem ha tepkide vermem Allah ile onun arasında beni ilgilendirmez

3|3
    1|0
    • 2ay

mükemmel cevap

• 2ay

Sen yaraticinin Allah olduguna inaniyorsun ama Allah'in insanlari böyle de yaratabilecegine mi inanmiyorsun? Ya da buna inaniyorsun din disi gorduugun icin Allah'in yarattigini kabullenmiyorsun hangisi? su sitede bile denk gelmistir 16-17 yasinda cocuklarin "abi/abla kucuklugumden beri boyle hissediyorum aileme soylemeli miyim?" Diye sorulari ya da "boyle olmak istemiyorum"diye sitemleri. her sey kisinin tercihine kalmis bir sey degil arkadaslar.

• 2ay

@bssrrr olayları karmasiklastirma olmak istemeyen birisi olmaz.
      Bu bir hastalık daha doğrusu sapıklık.
      Değişik doğanlara bir lafım yok zaten ama onlarda tedavi olsunlar herkes kendi cinsiyetini kabul etmek zorunda bence sonuçta bu bedenler bize emanet ve istediğimiz gibi kullanamayiz kimse durup dururken karşı cins gbi hissetmez biraz çevre faktörü etkiler bence hatta birazdanda cok

Erkekler Ne Diyor 63

• Bu bir fikir akımı değil ki destekleyelim. Sormaya çalıştığın şey, eşcinsellerin tercihlerine saygılı olup olmadığımızsa, insanın cinsel yönelimi kendisini bağlar diyorum. Homofobik değilim.

0|0
    0|0
  • evet her zaman

1|0
    0|0
  • baskasinin secimi rahatsiz etmez beni

1|0
    0|0
  • Evet onlar da insan.

2|0
    1|0
  • Destekliyorum

1|0
    0|0
  • Tabiki evet :)

1|0
    0|0
  • Beni bağlayan bir durum değil

0|0
    0|0
  • Selam küçük

Açıkçası desteklemiyorum. İnsanın doğasına ters bir mevzu...

0|0
    0|0
  • desteklemiyorum ama kim ne yerse yesin ilgilendirmiyor beni.

0|0
    0|0
  • Hayır.

1|0
    0|0
  • Homofobik biriyim igrenc bisey desteklemiyorum yaradilis bellidir cinsiyet degistirmek nedir la

2|0
    0|0
  • Desteklenecek bir olgu değil takım mı parti mi :D saygı duyuyorum eşcinsel arkadaşlarımda var. ama yürüyüşlerine katılmam

1|0
    0|0
  • Hayır.

2|0
    0|0
  • eşcinsellik bir görüş değildir desteklenecek. cinsel bir tercihtir. eşcinsel insanları farklı bireyler gibi görmekten vazgeçin :) desteklenecek bir durum yok ortada. bir erkekle bir kadın sevişince desteklemiyorsanız. onları da desteklemeyin yani :)

0|0
    1|0
  • hayır ayoll

1|1
    0|0
  • açıkcası ben desteklemiyorum canları cehenneme

0|0
    1|1
  • öldürelim gitsinler

0|0
    1|1
  • Desteklemiyorum.

0|1
    0|0
  • s1kimde degil kisacasi

0|0
    0|0
  • dinimiz desteklemiyor o yüzden bende desteklemiyorum

3|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • gereksiz

0|0
    0|0
  • of course its not a choice they were born like that they are feeling like that

1|0
    0|0
  • Travestilere ölüm ya beni geçen telefonda tehdit etti seni bulucam Hayvaaaan dedi bana Bende gitki kaynana tecavüz ederim dedim. pişman değilim.

0|0
    0|0
  • umrumda değil

0|1
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyorlar

0|0
    0|0
  • tanımam bilmem :D

0|0
    0|0
  • Ěvěť Đèśťěķłïýøřūm ...

0|0
    0|0
  • ben de destekliyorum. insanlar eş olup cinsellik yaşayabilir. şaka bu tamam vurmayın

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu nasıl gelişmiş bir mizah kültürüdür amk:D

• 2ay

Kimseye zararı dokunmadan ilişkisini yaşayan insanlar mı hayvan yoksa kendinde onları öldürme hakkı gören homofobikler mi asıl hayvan tartışalım

• 2ay

kimseye zararı dokunmadan ilişki yaşayan insanlar değil onlar. onlar sapık bir toplum. bunun üzerinde mantıklı düşün diyicem kaydığın çizgi biraz gülünç. cinsellik konusu düşündüğünden çok daha derin bir kuyu gibi. bir noktadan girdiğin zaman, kendine sınır çizmediğinde normal bir insanken varabileceğin son nokta eşcinsellik oluyor ki senin dininde bile sınırlamalar var bu konuda ki herşeyi yapıp daha fazla şey isteyerek lut kavmi gibi eş cinselliğe kayma diye

• Erkekler Devam
    33

Kızlar Ne Diyor 37

• Desteklemek derken neyini destekleyelim hey Allahım ya rabbim ya. Benim umrumda değiller ama bana normal de gelmiyorlar.
    Kimse kusura bakmasın ki eşcinselliği normal bulan bir insanı da pek akıllı görmüyorum.

2|2
    1|1
  • Degilim ama desteklerim

1|1
    0|0
  • Sonuna kadar lgbt 🌈

1|1
    0|1
  • Ya böyle bişey yok, desteklesen nolur, desteklemesen nolur? Herkesin kendi hayatı, kendi tercihi. Ben destekliyorum diye adam bayıla bayıla mı eşcinsel olacak? Bu bir yaşam tarzıdır, kim nasıl mutluysa o tercihi yapsın, ben karışmam.

0|0
    0|0
  • LGBTİ bireyiyim dicem herkes eksilicek şimdi

1|1
    1|0
  • Desteklerim herkesin kndi cinsel hayati

1|0
    0|0
  • evet

1|1
    0|0
  • Desteklemiyorum.

1|0
    1|1
  • Destekliyorum

2|0
    3|1
  • Biseksüelim. Destekliyorum

1|0
    0|0
  • destekliyorum

2|0
    4|1
  • Desteklenesi ya da kösteklenesi bi'şey değil bu herkes yaşasın keyfine göre

0|0
    0|0
  • Destekliyorum

2|0
    2|1
  • Herkesin kendi seçimi. Destekliyorum

1|0
    0|0
  • Cogunda dogustan gelen bir sey. Tercihine kalmis degil yani. Destekliyorum.

1|0
    1|0
  • Olsada olur olmasada, destekte degilim köstekte.

1|0
    0|0
  • Lgbti üyesiyim.

1|0
    2|2
  • evet bireyiyim :)

1|0
    0|0
  • İnsanların yönelimiyle alakalı saygı duyarım

1|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    1|0
  • insanlarin cinsel tercihini ne desteklerim nede karsi olurum beni ilgilendirmez

0|0
    0|0
  • desteklemiyorum ama saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Hayir

1|0
    1|0
  • I dont care

0|0
    0|0
  • Hayır karşıyım

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    1|0
  • Saygı duyuyorum

0|0
    0|0
  • Beni ilgilendirmiyo ama ailemde öyle bişey olmasını istemem allah korusun

0|1
    0|0
  • Allah rizasi icin benden uzak dursunlar gerekirse desteklerim lutfen bana ilişmesinler bıktım artik

0|0
    0|0
  • asla desteklemiyorum

1|0
    1|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor...