Türk insanı neden pis?

Atalarımız Orta Asya da doğaya saygılı ve temiz yaşıyordu. Sonradan neden pis olduk. Parklar denizler ormanlar akarsuları kirletiyoruz. Yeterince duş almıyor dişler fırçalanmıyor...

0|2
9|22

En İyi Erkek Görüşü

• Genelleme yaparsak öyle ama temiz olanlarda var bunun burçlarla ya da baika bişeyle alakası yok kendisine ve başkalarına saygısı olan insan temiz olmalıdır kendini seven kendine özen gösterendir İnsan olmak saygıyı sevgiyi kalbide kendide temiz olmayı gerektirir.🌹😊

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• 2 kardeş türkiye gelmiş biri camilerde dergah larda takılmış biride meyhanelerde kumarhanede takılmış. ülkelerine geri döndükleri zaman sormuşlar türkiye nasıldı camilerde takılan adam çok iyi insanlar hepsi dinine bağlı saygılı temiz insanlar demiş diğerine sormuşlar hepsi alkolik sapık kumarcı türkiye iyi bir yer değil demiş. uzun oldu ama anlayan anladı 😀😀

1|0
    0|0
  • abla ekmek param o benim sokaklardan yıllardan beri plastik, pet şişe toplarım akmasada damlar çok şükür şimdiye kadar toplayıp geridönüşüme gönderdiğim tonlarca ıvır zıvır inşallah işe yaramıştır çok duyarsız olduğumuz kesin bir kek bile yesem sokaklarda çöp kutusu arıyor gözlerim üzülmemek elde değil çocuk bile bilnci yerinde çocukalr bile yediklerini yere atıyor bunlara okuldadamı öğretmiyorlar cevre sevgisini doğa sevgisini

1|0
    0|1
    • 2ay

Ajan bir yalan konuşmasan

• 2ay

O insanlar zor şartlarda para kazanıyor. Onların hayatını eğle nice konusu yapma Ajan😡Ayıp

• 2ay

abla yemin ettim halamı innamdın kuarnı getir basarım bak anlatayım dinle ya sohbette bir ara gelrisen herşeyi analtırım benim tek sosyalitem şu internetim birteknun faturasını ödüyrum başkada eğlencem yok arkadaşalrım gezmelerim flan kız arkadaşım yok hepi topu bu internetim var geceelri kalkar maskemi eldivenimi alır yallah bizmillah der çöplerden plastk toplarım abla iki göüm önüme akınkine böyle gercekten abla diyrum seni sayıyrum inanamssanda canın saolsun ablam

• Araaplaaar yüzünden.. Tarihte en fazla ihaneti onlardan gördük ama araplaşıyoruz, kendi kimliğimizi unutuyoruz (unuttuk aslında).

1|0
    0|0
  • sen cidden orta asyadan trediğine inanıyor musun sizin atalarınız Türk değil yunan arap berberi rum ermeni yahudi balkan karışımı bir ırksınız bilim adamları dünyanın soy ağacını çıkardı en melez halk Türkiye halkı sadece %4 ile %8 Türk geni taşıyorsunuz burda gerek bir Türk varsa oda benim kazaksitan doğumlu bir kazak Türküyüm 9 yaşında geldim Türkiyeye 54 kuşak dedemi tanırım soyumuzda bir bozulmama olmamıştır

1|0
    1|1
    • 2ay

direk eksile zaten gerçekler acıdır

• 2ay

saymış

• 2ay

abartı mı emin ol bizim aile sizin gibi dölü bozuk değil biz cengiz Türkleriyiz ön kazaklarız soyumuzu sopumuzu iyi biliriz kazakistana hiç gittin bir 100 kuşak dedesini bilirler onlar ve evet yörükler Türkiyenin tek safkan kalmış Türk halkıdır

• Bakımsızımdır

1|0
    0|0
  • yobaz oldugu icin

1|0
    0|1
  • Kimse Türk insanı pis diyemez 😡 Siz pis insan görmemiş siniz Gidin Afganistan Irak Libya Yı Gidin Rusya'yı Filipin lileri Bangledeş lileri Görün Ondan Sonra konusun Türk Millet Asildir Temiz olan Tek Müslüman Ülke TÜRKİYE

1|0
    0|0
    • 2ay

Savunmaya geçme. Pisliğimiz ortada. Hindistan bizden daha pis. Bu durumda kendimizi haklı göremeyiz. TÜRKLER YANİ BİZ PİSİZZZZZZZ,,,,!!!

• Ben Türk degil miyim 😧

1|0
    0|0
  • Evdeki eğitimin eksikliğinden...

1|0
    0|0
  • Türk milleti temizdir. Araplaşmış Türkler pistir. Tengri biz menen

1|1
    1|1
    • 2ay

ırk olarak hiç biriniz Türk değilsiniz kandırmayın kendinizi

• 2ay

@furkan3512 sana mesaj atayım mı

• 2ay

olur atabilirsin

• Sensin pis ya

1|0
    0|0
    • 2ay

Temiz olmak için çaba sarfediyorum. Ruhu kirlenmiş sokakları kirlenmiş benliğini kaybetmiş bir milletin arasında

• Bilmiyorum ben temiz olmayı çok seviyorum herşeyin fazlası zarar bence genelde tabii

1|0
    0|0
  • O halde toplu taşımaya biniliyor...

1|0
    0|0
  • Pis yetişmişiz

1|0
    0|0
  • Atalarının temiz oldugunu nerden biliyorsun )))) müslüman ülkeler pisss bu bir gercek.

1|0
    1|0
  • Araplaşma yüzünden

1|0
    0|0
  • Tasarruf ediyorlar

1|0
    0|0
  • Çünkü adı üstünde türk.

1|0
    0|0
  • Her yerde aynı. En temiz insanlar kabile hayatı yaşayan insanlar

1|0
    0|0
  • cehaletten dolayı

1|0
    0|0
  • Evet maalesef

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• haklısın.

1|0
    0|0
  • Haklısın Sokaklarda pis çekirdek kabukları her yer

1|0
    0|0
  • Tamamen Araplaşmaktan dolayı.

2|1
    0|0
  • Bilmiyorum bir piknige bir yere gidiyoruz sahile insanlar herseyini oraya birakiyor madem cevrene saygin yok kendine olsun bir daha gelmicek misin tuvaletler desen pislik bedava tuvalete girilmez o igrenclikte

1|0
    0|0
  • islamla tanıştınız çünkü

1|0
    0|0
  • Kim pis? Sensin pis.
    Bayram temizligimiz bile bayramdan uzun sürüyor bizim.

0|0
    0|1
  • Ben sahilde çöpleri toplarken bir kadın geldi almancı misiniz dedi. Düşün yani

1|0
    0|0
  • çünkü denetim yok ve bu yaptıkları insanlara gayet legal geliyor, cezaları var uygulayan yok

1|1
    0|0
Yükleniyor...