Yanlız olmak nedir bilir misiniz?

Derdini bile anlatabileceğiniz bir dostunuzun olmaması ne kadar kötü biliyor musunuz?

0|0
12|12

En İyi Kız Görüşü

• hiç arkadaşım yok desem yeridir evdeyim yalnızım kardeşim kuzenim bile yok
    dediğini anlatmak için illa sana cevap veren birisi gerekmez ben kendimi kitaplarda buldum çok mu sıkıldım alırım bir kahve çıkarım dışarı gecenin serinliğini sessizliğini hissederim yaşarım..
    milyonlaca yıldız bana eşlik eder.. ay yüzüme güler mutlu olmam için..
    ya da alırım bir kağıt kalem yazarım içimden ne geliyorsa neden sıkıldıysam sonra yırtar tarım savrulur gider hüznüm de sıkıntım da gider gecenin karanlığın da kaybolur karınlık yutar onu sonra beni huzur kaplar emin ol arkadaşın olsa derdi olur sırrını derdini açamazsın açsan da pişman olursun bir yerde okumuştum tam hatırlamıyorum sözü ama düşman sırtından vurur ama dostun öyle değildir o nereden vuracağını bilir diyordu aynen öyle insanlara güvenmem..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hala sanalda takılıyorsun farkındamısın arkadaşım asosyallikden cık hata sende.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Erkekler Ne Diyor 11

• yalnız biri olarak çok iyi bilirim dertleri içeriye atıyoruz bizim tek dostumuz şarkılardır ve kitaplardır...

0|0
    0|0
  • cok kotu dostum

0|0
    0|0
  • Asosyalim bn.. banamı anlatıyon qwqw

0|0
    0|0
  • Hiç de kötü değil. Asla ihanete uğramazsın mesela.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum fazlasıyla.

0|0
    0|0
  • kendine anlat

0|0
    0|0
  • ellerin nasır tutması demektir

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum bosver yak bir sigara

0|0
    0|0
  • Bazen dost bile anlatamayacak kadar yalnızım

0|0
    0|0
  • Bazıları için iyi bir şey.

0|0
    0|0
  • herkesten iyi bilirim ben yalnız doğdum yalnız öleceğim ve memnunum hayatımdan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...