Yanlız olmak nedir bilir misiniz?

Derdini bile anlatabileceğiniz bir dostunuzun olmaması ne kadar kötü biliyor musunuz?

0|0

En İyi Kız Görüşü

• hiç arkadaşım yok desem yeridir evdeyim yalnızım kardeşim kuzenim bile yok
    dediğini anlatmak için illa sana cevap veren birisi gerekmez ben kendimi kitaplarda buldum çok mu sıkıldım alırım bir kahve çıkarım dışarı gecenin serinliğini sessizliğini hissederim yaşarım..
    milyonlaca yıldız bana eşlik eder.. ay yüzüme güler mutlu olmam için..
    ya da alırım bir kağıt kalem yazarım içimden ne geliyorsa neden sıkıldıysam sonra yırtar tarım savrulur gider hüznüm de sıkıntım da gider gecenin karanlığın da kaybolur karınlık yutar onu sonra beni huzur kaplar emin ol arkadaşın olsa derdi olur sırrını derdini açamazsın açsan da pişman olursun bir yerde okumuştum tam hatırlamıyorum sözü ama düşman sırtından vurur ama dostun öyle değildir o nereden vuracağını bilir diyordu aynen öyle insanlara güvenmem..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• hala sanalda takılıyorsun farkındamısın arkadaşım asosyallikden cık hata sende.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• çünkü etrafında çok insan vardır ama içlerinden bir tanesi bile senin dostun deildir. ya senin derdini anlatmanı bekleyip bir an önce sana acıdıklarını millete söylemeyi ve derdini yaymayı beklerler. ya da mutlu olurlar bir derdin var diye.. işte ben onların ***

0|0
    0|0
  • Evet cok zordur en kısa zamsnda bir dost edin

0|0
    0|0
  • Hayir

0|0
    0|0
  • Bu dönemde dost bulmak çok zor. Zaten kimse derdini kendi derdi gibi görmez ki. Sen anlatirsin anlatirsin he he der seni anlıyorum der ama aslında hiçbir sey anladığı yoktur. Ya da sen anlatamazsin kelimeler anlamsız kalır. Sen içini dökmek için anlat ama insanlardan, kim olursa olsun çok da bir şey bekleme. Insanin en iyi dostu kendisidir. Ve benim çok sevdiğim bir söz var : "Icimin sesi de olmasa ölürdüm yalnızlıktan."

0|0
    0|0
  • o durumdayım zaten.

0|0
    0|0
  • Biliyorum bana cok da kotu gelmiyor fakat fazlasi da iyi değil

0|0
    0|0
  • Senin senden başka dosta ihtiyacın olmayana kadar kendini geliştir

0|0
    0|0
  • Derdini buraya anlat?

0|0
    0|0
  • Köpek al

0|0
    0|0
  • Yalnizlik kotudur

0|0
    0|0
  • yanlız olmak buradaki soruları cevaplamaktır tamamen yanlızlıktan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yalnız biri olarak çok iyi bilirim dertleri içeriye atıyoruz bizim tek dostumuz şarkılardır ve kitaplardır...

0|0
    0|0
  • Asosyalim bn.. banamı anlatıyon qwqw

0|1
    0|0
  • cok kotu dostum

0|0
    0|0
  • Hiç de kötü değil. Asla ihanete uğramazsın mesela.

0|0
    0|0
  • Anlıyorum fazlasıyla.

0|0
    0|0
  • kendine anlat

0|0
    0|0
  • ellerin nasır tutması demektir

0|0
    0|0
  • Evet biliyorum bosver yak bir sigara

0|0
    0|0
  • Bazıları için iyi bir şey.

0|0
    0|0
  • Bazen dost bile anlatamayacak kadar yalnızım

0|0
    0|0
  • herkesten iyi bilirim ben yalnız doğdum yalnız öleceğim ve memnunum hayatımdan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...