Herşey üzerime gelmeye başladı ne yapmalıyım?

Yaşım 18 bu son günlerde herşey üstüme geliyor artık bağırmak haykırmak istiyorum yeterr diye okulla ilgili problem var aileyle problem var bana oku diyorlar iş bul diyorlar kardeşine bak evi topla sanayide akraba var onun yanında çalış sürekli benden birşey istiyorlar artık bunaldım herşeyden sürekli bana yap yap yap ilerde hep yapıcaksın diye sürekli yükleniyorlar artık kafama sıkıp kurtuliyim gibi kötü düşünceler geçiyor zaten arkadaşımda yok asosyalim sıkıntımı kimseyede anlatamıyorum kimseye içimide dökemiyorum harbi çekip gidesim var kafa dinlemeye sorunlardan uzaklaşmaya param olsa giderdim bir tatile oda yok malasef ne yapayım söyleyin :(

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• sabret şükret daha kötü durumda olanlarda var. ve benim hep yaptığım şey şu benimde senin gibi için sıkıldığında bunladığımda hep nafile namazlar kılarım sonra derdimi oturur ALLAH a anlatırım. o hemen çözer derdimi benim. burda bize yazıcağına ALLAH a sığın. :) o her şeyin çözümü

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslında haklısın beni başka kim anlayabilir ki onun kadar kimse görmesede o beni görüyor sonuçta sagol tavsiye için

• 2ay

rica ederim dene pişman olmıyıcaksın. en içtenliğinle secdeye git en içtenliğinle RABBİN ile dertleş. sonra senin başından dertleri aldığı için bir kez daha şükret. hemen bugun kıl namaz bu saattlerde namaz kılmak çok sevap

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede asosyallik cekingenlik vardi. Ben bir kac defa psikiyatriye gittim yenememistim. En son gittigim psikiyatri cekingenligin duygularin ne yogunlukta hissedildigi veya belkide hic hissedilmedigiyle ilgili olabilcegini soyledi. Tabi bunu tespit edebilmek icin bana sordugu soruyu sanada sorcam simdi. Senin çocuklukta veya bugune kadar hic platonik veya sevgili olarak bir anlikta olsa ' bu kisiyi seviyorum' diye dusundugun yani 'sevdigin' oldu mu? Yanliz platonik veya sevgiliye 'hoslantiyi' sormuyor.'Sevdigin' yani hoslantidan yogun bir duygu, aşka yakin olan duygu hic oldu mu ya da hic olmadi mi? Bunu cok iyi duşun kardesim, eger yanliş cevaplarsan cekingenligin konusunda nasil yokedebilecegine dair vercegim tavsiyeler işe yaramaz. Sevdiysen ayri sekilde, sadece hoslanti olduysa ayri sekilde cozum yollari var cekingenligin

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla var kardeşim yoğun bir şekilde hissettiğim biri ilkokuldan beri seviyorum kızı ama liseden sonra bir daha göremedim uzun zamandır ne zaman aşkı ya da kızları düşünsem ilk aklıma ilk o geliyor ama gel gör o başka insanlarla çıkıyor bende kendimi kemirip duruyorum internet üzerinden girişimde bulundum dedi benim sevgilim var kendine iyi bak umarım mutlu olursun dedi sonra birdaha benle konuşma dedi bende o an sinirlendim ne var ne yok sildim onunla ilgili numarasını bile ama yinede hala seviyorum bu yüzden kızlara yaklaşım konusunda kötüyüm çünkü içimden gelmiyor onunla beraber olmak istiyorum ama yok olmuyor...

• 2ay

Anladim kardes, ozaman yasanmis duygudan kaynakli cekingenlik olabilir bendekide boyleydi. Mesela hergun ayna karsisina gecip heceleyerek konusmak konusma duzenini ve konusma yetenegini gercekten gelistiriyor. Mesela daha uzun cumleler kurmaya alisiyorsun bir sure sonra. Hareketlerde davranislarda tuhafligi engellemek icin de konusmana guvenmen etkili olucaktir. Bahsettigim yontemle konusman gitgide duzelecek zaten ve davranislarinada yansimiycak. Ses tonu onemli, bir konuya girmeden once ses tonunu cok iyi ayarladiginda konustukca daha uzun konusucaksin ve heyecan yapmadan sakin bir sekilde konustugundada konusman akici ilerliycek bu da ozguven sahibi olmani sagliycak kardesim

• 2ay

aynen konuşmamı çok etkiliyor genelde düşük tonda konuşuyorum istemedende olsa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• kanka ne zaman yazmak istersen buradayım sanırım lise sonsun sık dişini sonra ünv sonra iş kurtulursun hepsinden

1|0
    0|0
    • 2ay

harbi knk son senedeyim staj yeride bulamadım bölümüde sevmiyorum elektrik bölüm en çok ona moralim bozuk yer bulamadım diye şu lanet lise bitsin diye hergün dua ediyorum saçma sapan hocalar salak salak çoçuklar harbi bıktım

• 2ay

İstanbul

• 2ay

ben de burasıda ifşa ya yok mu facebook hesabın ekliyim :d

• Aynı ben

0|0
    0|0
    • 2ay

herkes birşey değince artık insan bıkıyor sanırım 18 olduk diye ha babam birşeyler yaptırıyorlar ya da istiyorlar

• 2ay

Aynen öyle sürekli tekrarlıyolar bide artık 18 yaşındasın felan felan

• Sadece kendine zaman tanı, bende geçen yıl böyleydim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...