Ne yapmalıyım artık lütfen yardım edin?

Arkadaşlar 2 aylık ilişkim vardı ikimizde gerçekten çok seviyordum belkide ben sevdiğini sanıyordum siz karar verin orasına bana bir yalanını yakaladım sinirliydim de zaten ani karar verdim salak gibi bitirrelimmi dedim o da birşey demeden bitirelim dedi normalde kavga ettik mi saatlarce barışmak için uğraşırdı neyse bundan 1 gün sonra ben pişman oldugumu anı karar verdiğimi söyledim bizden olmaz uğraşma dedi aradan bir ay geçti ben hala ilk günkü gibi seviyorum ve yine yazdım o akdar zaman geçmesine rağmen konuştuk ve bana dediki ben artık sana eski duygularımı hissettmiyorum falan dedi ama istersen arkadaş kalabiliriz dedi bende benden bunu istemeye hakkın yok dedim filan orada kapandı şimdi okullar açılıyor ve aynı sınıftayız ne yapmalıyım nasıl olduda bu kadar çabuk unuttu?

Güncellemeler:
2ay yardımcı olucak yok muuu

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya baskasi vardir ya da senle istedigi hayati gorememistir. Ki ayrilalim deyip hemen kabul edende sevmiyordur demek zaten. Senin yapman gereken de aynisi kacan kovalanir hesabi

0|0
    0|0
    • 2ay

bu saatten sonra geri döner mi be hocam ihtimal var mı

• 2ay

Iste kesin bisey yok hayatta ama mucadele edersen olur. Eskileri hatirlar mutlu anlarinizi hatirlar o da bir umut yesertir seninde hareketlerinle olur kartlari iyi oynaman gerekir.

Yükleniyor...