Babamla aramda görünmez bir duvar var?

Sanirim benim en hassas noktam babam. Ben hicbir zaman babamla yakin olamadim, oturup adam akilli sohbet edemedim, hic babamin koluna giremedim, babacim deyip opup koklayamadim. Bu ufacik seyleri mi takiyorsun kafana diyeceksiniz ama insani bu kucuk seyler mahvediyor zaten. Bunlarin hepsi babamin sevgisini belli edemediginden geliyor bende de var tabi suc. Anneme soyledim birkac kere o da kendi annesinden babasindan gormemis ki sen gostereceksin ilk adimi sen atacaksin diyor ama olmuyor iste karsimdaki atmadikca ben de atamiyorum. Babasiyla arkadas gibi samimi olanlari gordukce kotu oluyorum be.. Nolacak bizim bu halimiz?

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• baba bu Türk babası çok iyi olursam şımarır sanan, çok kötü olursam küser diye düşünüp davranan adam. Çok tutar kendini arkadaş olmamak için kızıyla ister ki korusun mesafeyi komutlar versin otorite kursun ki kızı iyi birey olsun oysa ki yarattığı içe kapanık bir birey olur

0|0
    0|0
    • 2ay

Ayneeen öyle ben genelde içine kapanık biriyim belki de böyle olmamın asıl sebebi babamla aramin böyle olması. Insan babasına karşı çekingen davranırsa diğer insanlara karşı nasil davranması beklenebilir ki?

• 2ay

Herşeyin başı eğitim ve mantık, tecrübe ve sosyal yaşam. Biz hatalarından ders alan insanlardan değiliz. Ancak sözüm sözdür kendime kızımda olsa oğlumda gördüğüm hataları bana uygulananları uygulamayıp daha iyisini yapacağıma sözüm söz.

Erkekler Ne Diyor 2

• Yenisi alırsın

0|0
    0|0
  • benimde ayni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende böyleyim küçüklüğümden beri anneme daha düşkünüm. hani bazı kızlar vardır ya yolda yürürken babasının koluna girer, babişkom diye boynuna atlar hiç onlardan olamadım sebebini bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Beni anlattın😕

0|0
    0|0
  • Al benden de o kadar

0|0
    0|0
  • Aynen bende öyle :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...