Onu gercekden seviyomuyum sizce?

😞😞😞😞18 yasindsyim birini sevdim baskasini secmedim zaten boyle sevmem bir insanin bir kactane sevgilisi olsun ben isterim boyle herkezin 1 tane olsun omur bkyu onu sevsin 😞😞ah kalbime rabbim oyle bir sevgi koyduki kalbim aciyo dayanamiyorum zaten o kisi baskasiyla evlenirse o gece canima kiyarim kimsebin olmadigi yere gitssm yemin ederim bir hastalafim olsa bukadar canim acımazdi 😞kalp ağrısı en buyuk aciymis cok canim aciyo boyle bir hastalik degilki tedavisi olsun ben bir erkek bana bakinca bile aklima geliyo sen nasil onu seviyosun neden ihanet ettin 😞baska bir erkekle konusuncads 😞ama o beni sevmiyo ah allah alsa canimida kurtulsam bu agrida dayanamiyorim arkadaslar 😞tek kurtulus üniversiteyi kazanmak belki universitede arkadaslarim olur sevgilim olmasada kankalarim olur ihsallah beni kimse sevmez cunku 😞
Marmara üniversitesi istiyorum ben kucukcekmecede oturyorum ordan kimse ile ssvgili olmucam o baskasiyla evlenirse butarafa asla gelmem 😞😞😞karsida sevgilim olmasinda gidecek bir yerim olsun butarafa asla gelmem yasarsam tabi o aciyla 😞😞😞😞😞😞

😞😔😔 gelirsem bitek bahcelievlere kadar gelirim onun ilersime gitmek ancak yarami kanatir baska bisi yapmaz 😞😞😞😞 tek dua allah o baskasiyla evlenirse allah o gunu bana yasatmasin 😞😞😞

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah yardımcın olsun kaderinde sen varsın belki seni tanıyıp sevmesi için zamanı var

0|0
    0|0
    • 2ay

Amin bu kalp acisi bambaska ilaci yok oyle aldirilan bir organ degil 😞

• 2ay

Ihsallah su okulu kazanirimda en azindan karsida arkadaslaeim olur o baskasiyla evlenirsede bende yenibosna sinir olur bahceli evler onun ilersine asla gitmem 😞😞

• 2ay

inşaallah her şey gönlünce olur

• Eee sen yiprat kendini adam rahat rahat yasasin.
    Bu ne ya ben deger verdimde noldu evlilikten donduk yalan arkadasim bu dunya

0|0
    0|0
    • 2ay

Ah allah ihsallah canimi alir yakin zamanda marmara üniversite ni kazanirsam belmi arkadaslarim olur anadolu yakassinin insani iyi oluyo o baskasiyla evlernise karsida cecrem olsun ki dayanabiliyim burda kalirsam ben bakirkoye giderim 😞

• 2ay

Oyuzden kimsem yok benim canimdan baska o da olmasinda kurtulyim

• 2ay

Herseyi cok fazla kafaya takiyorsun.
      Hic kimse senden degerli degildir bunu unutma.
      Hep boyle negatif dusunme.
      Sen eziyorsun kendini. Bir kendine gel artik.
      Universiteyi kazanacagin belli olana kadar hit calis boyle boyle arkadas edinirsin. Kimseye mutsuzlugunu anlatma. Mutlu gibi gorun unutma herseyden once Allah var asla yalniz degilsin

Yükleniyor...