Kapat

Merhaba, dün kardeşimi bir falçı durdurdu size büyü yaplmış dedi. Büyüden anlayan varsa yardm ede bilirmi lütfen?

Size büyü yapıldı ve bir ölünün gözü kalmış sizde dedi. Büyüden kurtulmak için ne yapa biliriz? bir de ölü gözü kalmış ne yapmalıyız?

0|0
13|12

En İyi Erkek Görüşü

• bunlar itibar edilecek şeyler değildir ama eğer içinde bir şüphe uyandıysa şunu diyim hiç bir şey Allahın izni olmadıkça mümkün olamaz bu sebeptendir ki bu tür durumlar için felak ve nas sureleri inmiştir her gün bunları ve ayetel kürsiyi bir kaç defa oku özellikle yatmadan önce ihlas suresiyle beraber oku yani Allaha sığın

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hocaya gidin. Herhangi bir hoca degil. Iyice arastirip gidin. Benim kendi ablam 7 yil boyunca neler cekti bir ben bilirim! Allahtan geldiyse basimizin ustune! Ama kuldan geldiyse Allah a havale ettik hep! Inanmazdik boyle seylere ama insanin basina gelince ve oyle seyler gorunce insanin omrunden omur gidiyor. Insallah gercek degildir falcinin dedigi

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 11

• Falcılara inanılmaz, boş konuşurlar. Büyü falan yoktur, en iyi din hocasından duyduğum söz budur, kaynak sağlamdır. Büyüye inanmayın diyor, Allah size akıl vermiş. Sivrisinek ısırığı kadar bir şeydir diyor, etki etmez size büyü diyor.

0|0
    0|0
  • Bu ilimde oyle bir terim yoktur. Gozu kalmis diyerek kiskanmis, cekememis anlaminda demistir.
    Bunu dedigine gore baglama yapmistir. Kardesinin isleri yolunda mi? Baglama yapilan kisilerin masallah dedikleri 3 gun yasar:)

0|0
    0|0
  • falcıya inanılmaz önemsemeyin

0|0
    0|0
  • Oluye ait bir esya o esyayi ve bildigin bazi dualari oku olmadi bilgili birilerini bul

0|0
    0|0
  • İnanmayın

0|0
    0|0
  • İlber Ortaylı diyorum sen anla.

0|0
    0|0
  • Neden inandınki sende buna

0|0
    0|0
  • Falcı müşteri çekmenin yolunu bulmuş :D

0|0
    0|0
  • Papaza gidin

0|0
    0|0
  • Ben falci olsam en saf salak gorunenin yanina gidip hic bir fikrim olmadan bunu soyleyebilirdim

0|0
    0|0
    • Ama söyledikleri doğru aynı gün 5 kilo et aldınız dedi evde 2 erkek 1 kızsınız dedi ve b. bunları nerden anladı?

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 12

• Off hala bunlara inananlar var mi gercekten ya. Allaha dua edin baska birsey yapmayin inanmayin boyle seylere mumkunse

0|0
    0|0
  • he ya yolda geçerken hemen anladi onu da sizde inandinizmi ya falci değilse akli sira para koparacak

0|0
    0|0
  • Töbe töbe ya bozdurun büyü bozdurmak günah degil

0|0
    0|1
  • İnanmayın

0|0
    0|0
  • Bunlara inanmayın :(

0|0
    0|0
  • alay etmiş sizinle

0|0
    0|0
    • Kaç kardeşim olduğunu ve eve dün 5 kilo et aldınız dedi ve doğruydu Zaten büyü yapa bilecek biri var

• olabilir kur-an da büyü var diyor ama onun tutacağı na inanma Allah a sığın seni Allah tan daha iyi kim koruya bilir bundan korunmak için Allah insanlara Felak ve nas suresi ni indirdi bool bol oku

• Çok faydasını gördüğüm, piyasa da şarlatan dolu iken bunu ehli olarak başaran bir hoca tanıyorum. Ben gerçekten cok zor durumdaydim Allah kendisinden razı olsun, maili yazicam ordan size bilgi verirler
    ceylanozturk55@gmail. com

0|0
    0|0
  • sizde inandınız fhdsfns

0|0
    0|0
  • Ya hemen nasıl inanırsınız? bir bakım bile yapmadan bunu söylüyor size ayrıca falcı yani

0|0
    0|0
    • Kaç kardeşim olduğunu ve eve dün 5 kilo et aldınız dedi ve doğruydu

• Büyü olsa siz bunu kesinlikle hissederdiniz bir şekilde ve çok aklına takıldıysa bir hocaya baktırın

• Ya saçmalamayın be fal baktırın ona diye demiş ben de derim yani sen de büyü var diye

0|0
    0|0
  • Durdurdu ve büyü yapılmış dedi hmm
    Gözlerine bakarakmi anladı :-D

0|0
    0|0
  • Allaha sığının Namaz kılın Felak Nas falan okuyun bide bir hocaya gidebilirsiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...