Mevki makam sahibi olunca insanin ailesi bile farkli davraniyor bu rezillik degil mi?

Hem kendi hayatimda hem cevremdekilerin hayatinda görüyorum. Iyi bir universite kazanmak işe baslayip çalışmak veya yuksek bir mevkiye gelmek cevrenizdeki insanlarin size davranisini değiştiriyor. Onceden adam yerine koymayan aileniz bile birden degisiyor ve bence mide bulandirici. Ben en azindan sevdiklerimin mevkisini onemsemem insanlar ne kadar sahte. Cevremde duyardim calismadigi icin ailesi akrabalari tarafindan hor gorulen kizlar bile var. Erkek cocugunu da genelde bu yuzden ister bizim milletimiz calisir para kazanir guclu olur bize bakar diye. Oğlu iyi bir mevkiye gelmezse asagilar hor görür ama iyi bir okul kazanirsa bol bol para gonderir ki kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez.
Akrabalar normalde seni sevmezken laf sokarken iyi bir mevkide oldugunu duyunca baslarlar yalakaliga.
Ne rezillik degil mi? Bunlara karsi nasil davranilmali?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın, rezillik ama gerçek

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ben kesinlike davranmam. yokluk çektiğimden kimseye yüksekten bakmam ailemd e bakmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben öyle düşünmüyorum benim ailem her zaman benim yanımdaydı

0|0
    0|0
  • Aynen öyle hayat

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ayni seyi yasiyorum ne yapacagimi bilmiyorum yaa insanlar sahtelikten olecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...