Kızlar, Kaçayım mı kalayım mı?

Uzun süredir birlikte olduğum biri var birlikte olduk kız degilim bu yuzden artik hayatimda kimse olmayabilir bes yil kadar bir sureden bahsediyorum. Simdi kacmak istiyor evlenmek icin bir 4 sene beklemesi lazim okulum var simdi elestireceksnz biliyorumda yaptigimla gurur duymuyorum buyuk salaklik sevdim guvendim yapmamaliydim ama yaptim simdi ailemi birakip gitmek mi? Yoksa kalip onu kaybetmek mi? Okulum da var bu arada gitmezsem üniversite var.. Ama onu tamamen kaybedecem ve gercekten cok seviyorum cikmazdayim ne olur yardim :-(

0|0
10

En İyi Kız Görüşü

• Biri gider biri gelir fazla düşünme olur hayatta böyle şeyler seven insan seni bırakmaz sevmiyosa salla üç beş gün üzülürsün sonra geçer sana. Erkekmi yok kızım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Gerçekten seven adam bekler

1|0
    0|0
  • kalma

1|0
    0|0
  • Kaçma! Her ne olduysa oldu, elbette seni seven seni her halinle kabul eder! Bu nedir, kız değilim, beni kimse almaz, peki her erkek bakire mi? Bundan gerçekten nefret geliyor, sanki her insan dört dörtlük... Kaçacarakdan hiç bir sorunu halledemezsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kaçıp evlenelim istiyor ne yapacagimi inan bilmiyorum 😣😞

• 2ay

@Zeyneeepp11 hmm ya bende bilmiyorum.. Bende buraya başlayalı fazla olmuyor

• 2ay

Neyse daha sonra ulaşmaya çalışırım

• üniversiteni bitir

0|0
    0|0
  • Cok seviyorsan evlen ama illa kacman mi gerekiyor, ne bu aksiyon?

0|0
    0|0
    • 2ay

Aksiyondan degil beklemesi lazim kabul etmiyor

• 2ay

tamam o zaman gelip ailenle konuşsun , ailen onu ikna eder.

• Hayatında ne olursa olsun öncelikli hedefin üniversiteyi bitirmek olsun. Sonra çok pişman olursun.

0|0
    0|0
  • Kac mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Saçmalama

0|0
    0|0
  • Şimdiki aşklar hep yalan dolan..

0|0
    0|0
Yükleniyor...