Birinin yalanını yakaladığınızda ne yaparsınız tam olarak?

O kişiye hesap mı sorarsınız, uzaklaşır mısınız yoksa bir daha konuşmaz mısınız? Bana tüm söylediklerine şüphe duyacağım bundan sonra insan nasıl inanılır nasıl güvenilir ki...

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

• Farkettirmem. Yüzüne vurmam. Çünkü eğer vurursam ona güvenmediğimi anlar. Bana karşı hareketlerine dikkat eder. Safa yatarım. Büyük Zafer'ler beklenmeyen anlarda saldırılarak kazanılmıştır. Bu erkek arkadaş ise en beklemediği anda herkesin içinde rezil ederim. Kız arkadaş mı? Öyle bir kaybeder ki beni bir gün öncesi başkasıyla yapmışken bir gün sonra gözlerine bakıp dünyanın kaçıncı harikasısın sen derim. Güven tek kullanımlıktır ve intikamı alınmalıdır bence. Kalp kırabilirsin ama güveni kırma.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Valla o kadar yalan yakaladim ki hayatim boyunca artik bir sure sonra tepkisizlestim genel olarak pisman etme yontemim bana yalan soyleyen kisiyi surekli ne kadar durust bir insan olduguyla ilgili ovmektir o zaman kendilerinden utanmalari icin bir sans vermis oluyorum zaten o sansi degerlendirmeyip utanmiyorsa artik yanimda pek tutmuyorum o kisiyi..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Vururum yüzüne, vururum yüzüne. Sonra o göt olmuş ifadeyi zevkle izlerim. Baktım yalanının ortaya çıkması bile adamı etkilemiyor, o zaman da siktiri çekerim. ;)

1|0
    0|0
  • Konuşmayı keserim..

1|0
    0|0
  • Birşey yapmam ama onu her gördüğümdede aklıma ilk o yalanı gelir.

1|0
    0|0
  • Anlamamis gibi yaparim. Capside var ee panpa sonra 😀

1|0
    0|0
  • Bir daha guvenmem

1|0
    0|0
  • yüzüne vurmam rencide etmem ama uzaklaşırım merhaba merhaba denk geldikçe

1|0
    0|0
  • Büyük bişeyse affetmem

1|0
    0|0
  • kullanirim onu yani daha güzel

1|0
    0|0
  • Soğurum

1|0
    0|0
  • Belli etmem

1|0
    0|0
  • Uzaklaşırım.

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Uzaklaşırım ve benzer bir hatasında nedenini sorarım.

1|0
    0|0
  • uzaklasirim

1|0
    0|0
  • İnandı gibi yapıyorum. Eğlenceli oluyo

1|0
    0|0
  • Hesap sorarım tabi ki

1|0
    0|0
  • sormam bir gun faka basar zaten