Bana bir yardimci olun?

4 sene önce annemi bir adam korkutmus faceden annem acun ilicaliya kufretmis sevmedigi icin adamda ona nasil kufredersin felan seni bulup oldurcez demis annemi korkutmus annem kapamisti fcaesini bize soylemeden bu sene bana olaylari anlatti anneme ne desem anlatamiyorum korkma bisey olmaz seni korkutmuslar diyerek annem tutturmus acunun adamlari bizi oldurucek baban tehlikede benle ugrasiyolar diyo nerden ugrasiyolar dedim televizyondan diyo kizlik soyadimi soylediler benimle ugrasiyolar diyo ecen geziyoruz annem poster gordu tv8 in posterde goz6 yaziyo annem korktu bunu benim icin asmislar olum dikkat erin kendinize felan diyo sjnirden cildiricam kadin kafayi yemis dayanmiyorum annem diye onu cok seviyorum ama biktim ben be yeter nasil duzeltirim annemi bir care soyleyin

1|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 😂😂 şaka bir yana eğer söylediklerin gerçekse bir numarayla onu ara acunun adamları olarak affettiğini felan söyle anca öyle kurtulursun

0|1
    0|0
  • Acunun işi gücü yok onu sevmeyen birini öldürmekle uğraşacak evet çok mantıklı

0|1
    0|0
    • 2ay

Aynisini diyorum hatta acunun kendisine bile kufur etmemis onun fanina acun hakkinda etmis diyorumki seni ne yapsin snein gibi 2-3 milyon insan ona kufrediyor senimi secicek aradan diyorum anlamiyor piskologa git dedim en sonunda

• 2ay

Yazık ya gitmeli gerçekten paranoyak olmuş.

• 2ay

Aynen

• Güldürdün kanka saoll 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...