şu an başınıza ne gelse dünya'nın en Mutlu insanı olursunuz?

Ben şu an ünv son sınıfa geçmiş olsam , babamın sağlığı yerinde olsa ailecek huzurlu olsak en Mutlu insan olurum ya siz Allah hepimizin gönlüne göre versin

0|0
13|9

En İyi Erkek Görüşü

• allah babanın şifasını versin. sağlıktan öte bişey yok.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• 90lara dönmek

1|0
    0|0
  • Kpps den yüksek puan alıp bizim burdaki belediyeye yerleşmek

2|0
    0|0
  • Başıma hiç sevme duygusu gelmese belki çok mutlu olurum kendimi sevmek isterdim mesela insanın en çok üzen şey kalptir en ağır acıdır allah kimsenin başına vermesin verirse doğru kişiyle nasip etsin en güzel şey kendini ve aileni sevmektir

1|0
    0|0
  • şu an bir kızla sohbet ederek sabahlasam çok mutlu olurum arabayı çekemem manzarası güzel bir yere herseyden konusacan offf offf

0|0
    0|0
  • Atamam olsa. Velkam tu yalnızlık ve yeni başlangıç.

0|0
    0|0
  • Bilmediğim tek şey bu

0|0
    0|0
  • Sevgilim olsa sanirim

0|0
    0|0
  • Bana da şu an vatsaptan yazsa tamam kabul ediyorum seni diye offf Offf ucardim yeminle :(

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Amin, inşallah her şey istediğin gibi olır :)

1|0
    0|0
  • İnsallah babam iyilesir allah acil sifa versin aminn neye mutlu olurume izine gelsem 😊

1|0
    0|0
  • iyi boyle ya. yoksa ters teper bünye alışık olmadığı için.

1|0
    0|0
  • sevdiklerim sağlıklı olun ve kpss ile atanmış çalışıyor olsam sevgilimin yanında

1|0
    0|0
  • Işimi elime almıs ya da emekli olayim. Doğru insani bulmuş olayim

1|0
    0|0
  • Benim içinde aynı şey canım benim ! Sadece Allah anneme şifa verir inşallah..

1|0
    0|0
  • Sevdiğim kişiyi ailemle tanıştırabilsem ve onlarda hiçbir şey demeseler olumlu yaklaşsalar çok mutlu olurdum

0|0
    0|0
  • Beklediğim bir intikam var o bir olsun istediğimi alayım sonra rahatım :)

0|0
    0|0
  • burun estetiği olsam ve saçım uzasa

0|0
    0|0
  • Ondan seni seviyorum mesajı

0|0
    0|0
  • Lotto vursa

0|0
    0|0
  • Arda bana her seyi anlatsa cok mutlu olirim onunla terteniz bir sayfada baslamak istiyorum.

1|0
    0|0
  • Huzurlu olsak ben çırkin olmasam ve istediğim bölümü bitirsem ya da en iyisi bebekligime dönsem

1|0
    0|0
Yükleniyor...