Kapat

İfşa amaçlı değil :) sadece içenler hangi alko çeşidini daha çok seviyor neyle kombin yapıyor vazgeçilmez veya benim-sizin denemediğimiz mezeler nelerdir falan :)

0|0
7|14

En İyi Kız Görüşü

• Şarapla yeşil zeytin süper oluyor limonlu maden suyuyla karıştırınca da güzel oluyor. Birayla tuzlu fıstık ve elma dilim patates. Rakıyla kavun ve alinazik..

0|1
    0|0
    • yeşil zeytini şarapla denememiştim kulağa hoş geliyor aslında :)

• Benim midem hassas malesef bir de kokusunu sevmiyorum kafasının hatırı var işte 😋

• reflüm var benimde ama içiyorum dediğin gibi kafası hatrına :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Votka enerji ve tekila seviyorum :)

0|1
    0|0
    • güzell. vodka yı enerji dışında kombinlediğin herhangi bir içecek var mı? tavsiye istersen domates suyu veya ice tea. bu arada enerji bana aşırı tatlı gelio o yüzden tercih etmiyorum

• vişne suyu normalde çok sevdiğim bir içecektir ama vodkayla bir türlü sevemedim :)

• Kullanmıyorum

0|1
    0|0
    • senin sebebin var mı kullanmamak için?

• İnşallah çok teşekkür ederim 😊

• rica ederim :) cinsiyet ve isim belliyse öğrenmek isterim :)

• bir damla bile icmedim simdiye kadar

0|2
    0|0
    • neden diye sormam çok gerekli değil belki ama , özel bir nedenin var mı?

• 5:90 -Ey iman edenler! İçki, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fal okları şeytan işi birer pisliktir. Bunlardan kaçının ki, kurtuluşa eresiniz.

• inancından dolayı yani. bu kadar detaya gerek yoktu ama teşekkürler :)

• Çok sık olmasa da arada sırada içerim.
    Tekila favorim

0|1
    0|0
  • Hiç denemedim.

0|1
    0|0
  • Haram shsvsgag

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bira vazgeçilmezim. rakının yanında karpuz/kavun iyi gider yalanına karşıyım arkadaş! evet karpuz/kavun, peynir iyi ama et türevi bir şey olmayınca midenin anası mikiliyor. yap bakayım kuzu çevirme 70lik rakı seni kesiyor mu kesmiyor mu? et midenin suyunu çeker :D tuzlu tuzlu kavurma da fena değil hani

0|1
    0|0
  • sık sık bira içerim zevkine. bazen çılgınlık yapıp votka içiyorum. sek içiyorum tatların karışmasını sevmem

0|1
    0|0
    • bendensin ;) bende sek severim vodka ve visky i. ama arada vodka yı domates suyuyla içerim. şaşırmış olabilirsin ama kesinlikle tavsiye ederim mükemmel oluyor. bu arada favorim ve sıklıkla tükettiğim rakıdır.

• hakkını veriyosan yarasın

• teşekkür ederim kardeşim.

• Rakı

0|1
    0|0
  • Rose ve martini karisimi çok çok iyi tavsiye ederim. Şarabın yanına eski kaşar biranın yanına taco pat pizza hamburger hatta döner durum bile denemisligim var. Viski fındık fıstık ve ciko

0|1
    0|0
    • benimde denediğim sevdiğim şeyler bunlar ağzının tadını biliosun kardeşim. ama birayla sadece sigara tercih ediyorum genelde geriye kalan herşey şişiriyo. insan gibi içmiyoruz diye heralde :)

• haklısın kardeşim. ama alköl alınca genelde az almıyörum ben. en basitinden bira içersem en az 7-8 tane içiyörum yanında 1 avuç çerez bile şişiriyö

• Bira başlı başına şişiriyor zaten

• Jack + Çikolata

0|1
    0|0
  • Normalde alkol almam ama bir defasında arkadaş hatrına muzlikörü+sprite karışımı içmiştim tadı çok hoştu

0|1
    0|0
  • Karaciğer böbreğe zarar verince bıraktım sosyal içiyordum ben

0|1
    0|0
  • Jager + enerji.. Çok içki ayırt etmem ama öncelik rakı da.

0|1
    0|0
  • Bira

0|1
    0|0
  • Bira en güzel kabak cekırdegıyle gider

0|1
    0|0
    • denemedim hiç mutlaka öyledir. ben bira içerken genelde tek mezem sigara oluyor diğer şeyler şişirmeye extra katkı sağlıyor bence :)

• kanka soliyorum bak dene sende birayla tuzlu cubuk kreker rakiyla şalgam

0|0
    0|0
    • kanka ben birayla sadece sigara tercih ediyorum. mutlaka güzeldir ama şişiriyo beni biranın yanında herhangi bişey. rakıyla şalgam iyidir evet fabrikasyon şalgam değilse tabi ayrıca ekşi olan her salata , çöp şiş veya bonfile tarzı kıyma olmayan etlerin hepsi , süzme yoğurt ,

• aynen kavun haydari süzme peynir... bunlar zaten temel mezeler rakida. birada bende sigara kullaniyorum bende sigarayla icince birayi daha iyi kafa yapio krakeride karnim dolu degilse yiyom zaten ac karna icince iyi bastiriyo

• Rakı için erkek desinler. Özünüze dönün Ada'm desinler

0|0
    0|0
  • ya bira ya da sarı şarap birada tuborg tercihim

0|0
    0|0
    • tuborg bencede en iyisidir ülkemizdeki biralar içerisinde. özellikle kırmızısı. şarap için genelde soğuk havalar iyidir nacizane fikrim

• tuborg süper özellikle kaşarlı tostla süper gidiyor

• kaşarlı tost enteresanmış :)

• Jack daniels 😂

0|1
    0|0
Yükleniyor...