Modum hep düşük?

Ya üniversite okuyorum. Modum hep düşük mutlu olacak bir şey bulamıyorum. Okul takımındayım. Hayır modum düşük olduğundan muhabbetim de değişiyor. İnsanlarla muhabbet edesim gelmiyor. Çevremde çok sevilen biriyim. Çevrem de geniştir. Beni kötü tanıyan da yoktur. İnsanlar benimle muhabbet etmeye geliyor, konuşasım gelmiyor, herkesi kestirip atıyorum ama istemsiz yapıyorum. Sonra pişman oluyorum diyorum oğlum napıyorsun sen kendine gel. Ama her seferinde aynı senaryo. Çevremde sürekli gülen biri olarak tanınırım. Günde 15 dk gülüyorsam 23 saat 45 dk modum düşük. Sevgilim yok aşk şarkısı dinleyip tripleniyorum ya 😂😂
Ne yapmam lazım yardımcı olun. Öyle onu bunu kafaya takan bir insan değilimdir. Gamsız olarak da tanınmışlığım var 😂 Depresyon dedikleri şey bu mu? Nasıl çıkılıyor. Help pls.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• arada uğruyolar işte boşver kanka depresyonun bile bir tadı var insanlığını hatırlatıyo :))

0|0
    0|0
    • 2ay

Eyvallah kanka 😂 ya sıkıldım sıkıldım kurtulmam lazım bu durumdan. Ben mutsuz olmak istemiyorum ya 😂

• Sevgili yap aşık ol

0|0
    0|0
    • 2ay

Zamanında dediğini yaptım. İki sene mükemmel bir birlikteliğim oldu. Babası kızı sırf ayrılmıyoruz diye şehir değiştirmeye zorladı. Olumsuz koşullar yüzünden de devam edemedik. Ama o iki sene mükemmeldi benim için. bir daha aynı tarzda bir hatun bulamam herhalde kendime 😄 teşekkür ederim yorumun için

Erkekler Ne Diyor 1

• yorgunlukmu var

0|0
    0|0
    • 2ay

Var valla var. Yaz okulundan çıktım zaten şu anda bayram diye memlekete gidiyorum otobüsteyim. Gözlerim yanmakta şu anda. Geçen sene de yaz okulu yapmıştım. Tatil yapamadım bir de böyle bir durum var.

Yükleniyor...