Asansor korkum var?

Asansor korkum var ve binebilmem icin biriyle binmem gerekiyo. Her gun ya 9 kat merdiven inip cikiyorum ya da tanidik birinin benimle binmesini rica ediyorum. Artik biktim bu durumdan nasil yenebilirim bu korkumu?

Güncellemeler:
2ay Bide eski tip asansor oldugu icin korkumu daha da arttiriyo:(

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı alanda duramıyormusun? Bu korkunu yenmen lazım asansöre bin ikinci katta in yavaş yavaş dene

0|0
    0|0
    • 2ay

Kapali alan degil de, asansor. Asansorun kalmasi ya da allaah korusun dusmesi halatlarin kopmasi falan korkuyorum yanu

En İyi Kız Görüşü

• Merdiven in çık daha iyi o korkudansa

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen oyle. Inerken cikarken biri gorup sorarsa ne dicem:D

• 2ay

Sağlıklı olanı yapıyorum dersin😂

Erkekler Ne Diyor 5

• merdivenleri kullan soran olursada sağlıklı yaşamı seçiyorum dersin havan olur

0|0
    0|0
  • Bende sevmezdim ama artık yürümeyi sevmiyorum :)

0|0
    0|0
  • Asansorun seni yiyeemeyecegini dusunmen yeter

0|0
    0|0
    • 2ay

Oyle degil ya. Asansorde kalmaktan veya allahh korusun halatlarin kopup dusmesinden korkuyorum...

• 2ay

Milyonda bir ihtimaldir halat kopmasi biri koparsa emniyet halati devreye gecer egwr oyle dusunursen ister istenez karsilasirsin birgun o yuzden rahat ol aynadan kendine bak bir bakmissin bitmis yani gonlun ferah olaun :)

• birde bana senin gibi biriyle denk gelse 2 kat arasında asonsörde kalsak varya ulaaaa :D

0|0
    0|0
  • panik atak mı var sende

0|0
    0|0
    • 2ay

Aynen oyle, nerden anladin

• 2ay

Ilac kullanmiyorum, doktora da basvurmadim ama cok kotu oluyorum tutunca. Sen neler hissediyorsun?

• 2ay

gerçeklik algım değişiyor kafamın arkası uyuşuyor kalbim hızla çarpıyor sanki farklı boyuta geçiyorum. aslında atak sırasında değil sonrası beni bitiriyor. işte yalnız kalamama dışarı çıkmak istememe. sürekli oturup atak gelecek mi diye istemsizce düşünmek bitiriyor beni. kesinlikle bir psikiyatriste git ve ilaç versin sana. 2 hafta sonra azalıyor 1 ay sonra geçiyor dediler. bende 4 gündür kullanıyorum. yine oluyor tabi ama eskisi gibi etkilemiyor beni. kesinlikle doktora git yoksa çok daha kötü olursun

Kızlar Ne Diyor 5

• Psikolojik destek al.

0|0
    0|0
  • nolmuş spor yapmış oluyosun işte

0|0
    0|0
  • Benim de var ben de merdiven kullanirim kac kat olursa olsun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben de oyle. Kacinci katta oturuyosun?

• 2ay

Sansliyim birinci katta oturuyorum ancak 13 kat ciktigimi bilirim dinlene dinlene olecektim o gun artik ama binemedim asansöre

• bikere tek bin alışırsın belki

0|0
    0|0
  • Bende korkuyordum ama yavaş yavaş gidiyor o korku bir iki kere tek başına bin geçer

0|0
    0|0
Yükleniyor...