Yeni okula başlama sorunsalı?

Liseye gidiyorum. 9 a başladığım ilk sene devamsızlıktan kaldığım için kendimden küçükler ile aynı sınıfta oluyorum.1 yaş olsa da çoğuyla anlaşamıyorum. Yeni okula başlayacağım aslında kimseyle muhattap olmamak istiyorum ama illa konuşmam gerekecek. Biri yanıma gelmeden pek gitmem kimsenin yanına. Nefret ediyorum ilk günden 4 senedir her sene lise değişiyorum ve cidden çok sıkıldım. Ne yapıcam bilmiyorum sizce sınıftakilere karşı soğuk mu oluyum? Sınıfa girip gidip en arkada derslerimle mi ilgileniyim? bir tavsiye verin cidden ihtiyacım var okul yaklaştıkça sinirlerim bozuluyor

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• en arkada nasıl ders dinleyeceksinki? ciddi olacaksan sabit 1-2 kişiyle takış derslerine önem ver lisede bu sene 11 dim kaldım sınıfta bir senede bütün 11 e gidenlerle konuşurdum 100 kişi de hadi 80-90 ını rahat sildim konuşmuyorım bile öyle diyim sana

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendi halinde olduğun tek olduğun sürece sıranın en ön ya da arka olması farkeder mi ki dersi dinlemek istemeyen önde de dinlemez

• 2ay

arkada kafanı veremessin tecrübe konuşuyor burda biraz kaldığım sene ve 10. cı sınıfta en arkada oturdum yaptığım en büyük yanlışlar oldu bunlar diyim sana baştanda

• valla bitireli 13 yıl oldu. şimdi ne desek yanlış olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...