Size bunca nimeti veren Allah'a Tesettürü çok mu görüyorsunuz?

şu an kıymetini bilmediğiniz tüm vücudunuzu kaplayan deri bile yaşamanızda size havadan koruyan bir elbisedir olmaması halinde hava ile tepkimeye girip yanar ve bir çok nimet. Soruyorum Bir tesettürü çok mu görüyorsunuz? Lafı gevelemeyin evet veya hayır. Sorum sadece kızlara değil erkeklere de.

• Evet Çok görüyorum.
    15% (4)38% (5)22% (9)Oy Ver
  • Hayır görmüyorum kapalıyım.
    41% (11)15% (2)32% (13)Oy Ver
  • Görmüyorum ama kapanasım yok.
    44% (12)47% (6)46% (18)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay @cakmakizi Çok aciz birisin ki engel attın vereceğim cevapalr seni sarsabilir ondan belki ama yinede yazıyorum. lBen kapanın mı dedim? Beni ilgilendiriyor İslamı öğrensen uyarmanın farz olduğunu bilirdin. Ben tek soruyu sordum ve verdiğin cevap sorumun cevabı değil konuyu saptırmadan sadece çok mu görüyorsunuz dedim.

1|0
8|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır görmüyorum kapalıyım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• biz kapandıkca yobaz dediler daha cok kapandık daha çok yobaz dediler cahil dediler neler neler dediler insaAllah bu hesabı öbür dünyada görücez !

1|0
    1|1
  • Kapanmak istemiyorum ben Şu an belki ileride fikrim değişebilir ama bir insanı da açık ya da kapalı diye de yargılamak doğru değil

1|0
    0|0
    • 2ay

Yargı mı bu? Takmışsınız yargıya Allah diyor kapanın anladın mı? Girmiyor mu ? Allah katında da kapalı ve açık var demek ki böyle bir şey demiş biraz açık şu beyninizi olay biz değiliz ötesi.

• 2ay

Yargilamasan böyle bir soru sormazsin. Isteyen kapanır isteyen kapanmaz seni ne ilgilendirir bu?

• Tesetturluyum sukurler olsun

0|0
    0|0
  • Şu tarz şeyleri sorgulamaktan vazgecın. Gevelemiyorum direk sanane diyorum sıktınız.

0|0
    1|1
  • Görmüyorum kapanasım var.

0|0
    0|0
  • Tesettür aşktır 🌸🌸🌸🌸

0|0
    0|0
  • Sen saçını kapatıyor musun merak ettiğimden soruyorum?

0|0
    0|0
    • 2ay

İşte bir cahil daha.

• 2ay

Iste cevap verince de böyle sacmalarsiniz çocuk gibi

• 2ay

Çünkü senin cevabın bana mantıklı gelmiyor, günahı varsa bana yazılacak sana giren çıkan ne? :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Tek tek başı açık ne kadar pempe renke tekarrur eylemiş kadın varsa hepsine engeli bastım allah-ü telanın huzuruna çıkınca en azından alnım ak başım dik şekilde çıkarım.

1|0
    4|0
  • Asil en onemlisi namaz diyecektin. En buyuk ibadet namazdir. Tesettur ayri bir konu.

0|0
    0|0
  • Kedi gibiyiz

0|0
    0|0
  • nimet diyorsun ama o nimeti kapandırıyorsun. Ne biçim mantık bu?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...