Sizce instagram hesabı açayım mı?

instagram hesabı açmayı düşünüyorum sizce neden açmalıyım ya da neden açmamalıyım?

Güncellemeler:
2ay Fotoğraflarımın çalınır ya da tehdit vari şeyler olur diye açmadım. özellikle şu sıralar böyle şeyler çok duyuyorum

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• vakit kaybı acma bence hem daha dikkat çekici biri olursun şimdi herkes sosyal medyada 7 den 70 mise artık sigara gibi sosyal medya kullanmayanlar marjinal bence ve dikkat cekici

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İnstagram bana saçma geliyor..
    Bir yere profil fotosu koymak neyse de, beşyüz tane bin tane fotoğraf çekip koymak nedir abi?
    Bence bu tür şeyler yapanlar ruh hastası..

1|0
    0|0
  • açmalısın fakat fenomen olmak gibi bir niyetin olursa psikolojin bozulabilir çünkü günümüzün hastalığı neden fotoğraflarımı kimse beğenmiyor gibisinden moralin bozulabilir sıtrese girebilirsin bence galeri niyetiyle kullanmalısın çünkü ben öyle yapıyorum bazen çok beğeniler alıyorum bazen çok düşük bazen benimde moralim bozulsada instagramdaki amacımın galeri olduğunu düşünüp moralim düzeliyor bir psikolog olarak tavsiyem galeri niyetiyle kullan :)

1|0
    0|0
  • Açmalısın çünkü neden açmayasın?

1|0
    0|0
  • sana bağlı sebebi kendinde aramalısın. ihtiyacın varsa paylaşımlara veya arkadaşlıklara açabilirsin. sosyalmedya yı seviyorsanız zaten açarsınız.

1|0
    0|0
  • Aç gitsin

1|0
    0|0
  • Açma bence

1|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım inan. Telefonuma programı indirdim 3-4 aydır duruyor. Daha açmak nasip olmadı. Düzgün kullandığın sürece pek bir sorun olmaz. Yeter ki gizlilik ayarlarını iyi okuyup yap. Facebook gibi bir şey olsa gerek..

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• banane mkkkk

1|0
    1|0
  • Aç knk unf yapma program var görüyoooğrum yazarsın asdg

0|0
    0|0
  • belirli bir kitleye hitap edecek kadar arkadaşın varsa aç. mesela 100 kişi gibi. benim fikrimce 3 beğeni almak için instagram açmak biraz gereksiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...