Acill ve zor bir durum?

Arkadaşlar ya.. Bir kız annesi babaaı boşanmış ve, sorum şu : kız şimdi evin işlerini yapıyor annesi yardımcı oluyor bu arada annesiyle kalıyorlar kardeşleriyle, ve kardeşleri (1 kız 1 erkek) ergenlik çağında oldukları için, kıza resmen eziyet ediyorlar.. Yani.. Kız söz geçitemiyor saygı göremiyor.. Mesela kız temizliyor ya evi erkek kardeşi 15 yaşında geliyor çöpünü öyle ortalıkta bırakıyor filan.. Kıza eziyet yani...
Ailenin en büyüğü annesi ve o çünkü baba başka bir şehire taşınmış. Ne yapabilir kız çağız... Nasıl kendini dinletebilir... Napabilir.. Tavsiyeleriniz nedir? Unutmayın ki, erkek kardeşinede gücü yetmiyor..

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sen misin

0|0
    0|0
    • 2ay

Neden?

• 2ay

Oda doğru 😂😂😂😂
      Hadi ben özel hayatımla ilgili bir paylaşım yaptımda gizli üye oldum sen neden gizli oldun çok güzel yorum yaptın halbuki?

• 2ay

Gizli üye değilim ki ben. Burda cvp verirken olmuş @Deepdeduran1

En İyi Kız Görüşü

• Naparsin yap değişmez. o bizde de var ondan daha iyi huylusu ama kendi yatağını bile toplamaz

1|0
    0|0
    • 2ay

Peki napıyorsunuz?

• 2ay

Haklısın canım... Hemde çok.. Ama sonrada yapmazsam evin işini kimse yapmayınca.. Misafir gelse filan rezillik..

• 2ay

Baba ne benden önemli değil ya
      Dört güne bir. sil. supur yeter

Erkekler Ne Diyor 3

• artık dinletenez sözünü zor

1|0
    0|0
    • 2ay

Neden? dinletemezsede şimdi napabilir hiç yoktan?

• 2ay

evden kurtulana kadar katlancaksin o zaman

• 2ay

Zaten bir 5 senem kaldı... Şurda okulu bitirmek için..
      Ama hiç yoktan küçükde olsa faydasını görebilceğim birşey yapamazmıyım?

• bence ev işlerini bıraksın ortalığı bir bok götürsün ondan sonra sürünün başından ses çıkar oda derdini anlatma şansı bulur bence...

0|0
    0|0
  • Ne yapsın ki dayanmaktan başka. Allah yardımcısı olsun, çok üzüldüm. Sabırdan başka yol yok. Ailecek toparlanırlar inşallah..

1|0
    0|0
    • 2ay

Neden dayanmaktan başka birşey yapamaz mı küçükde olsa.. ?

• 2ay

Ailesini karşısına alıp konuşabilir. Artık zor bir hayatlarının olduğunu, kardeşinin ona o şekilde davranmasına üzüldüğünü falan söyleyebilir. Artık birbirlerine destek olmaları gerektiğinden bahsedebilir..

Kızlar Ne Diyor 3

• Babasının yanına gitmesi imkansız mı ya da babasını arasa

1|0
    0|0
    • 2ay

Babası baba değil ki
      Babasının vereceği eytimden zaten böyle çocuk

• 2ay

Off işi çok zor gerçekten çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun :(

• 2ay

Amiiin

• Annesi bisey demiyormu kendi çocuklarına söz dinletsin

1|0
    0|0
    • 2ay

Annesi söz geçiriyor. Saygıları var annesine karşı ama ablalarına karşı yok

• 2ay

Annesi de desin ablaniza saygılı olun güzel davranın diye söz dinlemezlerse ceza versin sözünü geçirene kadar

• 2ay

Anladım canım sağol

• Erkegin odasına atsın o attıgı cöpleri vede kendi temizlemesin o cocuk temizlesin ve yere attıgı çöpü ben olsam kulagından sıkıca tutar çöpü aldırıp çöpe attırana kadar bırakmazdım

1|0
    0|0
    • 2ay

Tamamda gücü yetmiyor.. Çocuk artık boyun geçmiş, hanii bir toksa acır bir yeri.. Yani. .

• 2ay

Bn boya bakmaz gebertirim öyle terbiyesizi ozaman ilk dedigimi yapsın cocugun attıgı çöpleri gitsin cocugun yatagına koysun

Yükleniyor...