Ev sahibinizle hic kavga ettiniz mi?

Erkek arkadaşımın evinde sadece 3 gün kalıp geri döndüm bir sürü laf etmis kavga etmişler bana laf edince dayanamamış sevgilim hiç anlamıyorum insanları kiraladıkları evin icinde kalanlara karışmalarını sizde böyle şeyler yaşadınız mı?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• ev sahıbıne ne oluyor sızın ozel hayatınıza karışamazkı mal herıf dayak yemeyı hak etmış

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ev sahipleri kötü olur genelde

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bundan bir 10 sene önce Fatihte sakallı amcalar satırla kovalıyorlardı senin ki gibi bir olayı yakaladıklarında şimdi kimseler karışmıyor. Adam evini fuhuş yuvası gibi kullanıldığını falan zannetmiş heralde. Kimse evinin böyle kullanılmasını istemez. Erkek arkadaşın anlatamamış olayı bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Adam ağır konuşmuş aslında olayı dinlemeden bile iftira atmış üstüne ondan bu kadar büyüdü olaylar

• 2ay

Yanlış anlama muhtemelen benim evime karı kız atıyorsun muhabbetidir. Ne bilim nişanlım sözlüm falan dese bir nebze belki yumuşardı ama bence adamın korkusu bu çocuk eve kız atıp atıp duruyor muhabbetidir. Genelde böyle şeyler yaşanıyor.

• ev arkadaşım eve kız getirmişti. ev sahibi sonra bunu konuştu ama bişey demedi sordu sadece. ama ben olsam baştan şart koşarım kesinlikle kabul etmem

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki ben anlamıyorum parasını aldıktan sonra o evde olan o adami ilgilendirmezmi

• 2ay

Evet ev sahibine kaldı benim ahlak ve namusum çünkü evde sadece uyumama rağmen iftira atılması mıdır ahlak yapmadığım seyi yapmış gibi göstermek?

• 2ay

o zaman kendi kızın olduğunda başka erkeklerle uyumak istediğinde izin verirsin

Kızlar Ne Diyor 1

• Yasamadim kimsede karışmaz çünkü oturduğum yerde kimseyi tanımıyorum en rahatı valla

0|0
    0|0
Yükleniyor...