Suriyeli'liler hakkında düşünceniz nedir?

Evet Suriye'de bir iç savaş yaşanıyor binlerce Suriyeli dünyanın dört bir tarafina gidiyor Türkiye de malum bir çok Suriyeli var.. ben sevmiyorum çünkü vatan hainler olarak görüyorum onları toprağını bırakıp ta kaçan soysuzlar gibi görüyorum. Sizin düşüncelerinizi alabilirmiyim?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Ülkelerinde savaş olabılır aynı sey bızım basımızada gelebılırdı belkıde gelecek eyvallah da bu kadar hakların tanınması cok saçma

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Topraklarını bırakıp Kaçan soysuzlar onlar
    Türkmenlere baksana 13 yaşındakı çocuğun elınde keleş vatanını savunması gerektiğini o yaşta kavramış

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet Allah onlara sorar sem neden ulkende kalip savaşmadın diye. Ama sana da sorar neden mazlumlara sahip cikmadin diye

1|1
    0|0
  • Çocuklar falan neysede olgun aklı başında olanlar oyle ulkeleri için hiçbirçabaları yok birileri gelsin kurtarsın hazıra konalım mantığı

0|1
    0|0
  • Biz nasıl 15 Temmuzda ülkemizin arkasında durduysak onlarda duracaktı. Heleki suriyeli erkekler sınır dışı edilmeli. Yaşlıkadın, çicuklara bir şey diyemiyorum onlar kalsın

0|1
    0|0
  • ya şimdi böyle düşünüyorsunuzda biraz empati kurun senin başbakanın böyle ve senin canın burda söz konusu kaçmak zorundasın ve müslüman ülkelere gidiyorsun ama karşına senin gibi düşünenler çıkıyor nasıl olurdu?

0|0
    0|0
  • Uyumsuzlar. Çok fazla uyumsuz. Hiçbir şekilde toplumun içine entegre edilemiyorlar.

0|1
    0|0
  • arap değil mi pislikler

0|1
    1|0
  • şimdilik bir zararları olmayabilir sonuçta savaştan kaçtılar ama ileride vatandaşlık istiycekler hatta bize ait topraklarımız olsun diyip bir yandan da onlar bölmeye kalkarsa ne bok yicez

0|0
    0|0
  • ne yapmalarını bekliyorsun dünyanın önünde diz çöktüğü emperiyalist güçlerin karşısında?
    annelerinin, çocuklarının boğazlarını kesilişini izledi o insanlar. kendi hataları olmayan olayları canıyla, bütün hayatıyla ödemek zorunda değil kimse. şuna eminim ki hepside "bu muameleyi görmektense ölseydik" diyordur.

0|0
    1|0
  • Su an hatayda ic ice yasiyoruz... ya hic savastan kacmisa benzemiyorlar... kizilay da devlette maas yatiriyor onlara.. heryerde oncelikleri var.. bir suru zam geldi herseye ozellikle kiralar... biz uygun kirali ev bulamazken onlar havada kapiyorlar evleri.5 aile bir evde uygun gelir tabi.. ayrica hic medeniyet yok... su an salonda oturmusum.. bir gurup erkek öküz gibi boguruyor... kadinlarin cogu lise onlerinde 5 liraya fuhus yapiyorlar... coxuklar umurlarinda degil tek bildiklari ureme... ayni odanin icinde araya perde cekip ciftlesiyorlar resmen... kadinlar gece yarisi sokaklarda biz bile cesaret edemiyoruz.. cogu yuva yikti zaten.. erkekler desen yolda yururken seni yiycekmis gibi bakiyor...

1|1
    0|0
  • sevmiyorum... bazılarına üzülüyorum benimde ülkemde savaş çıksa ve onların durumunda olsam o ülkede sürekli dışlansam falan... ama çoğusu müslüman falan değil hırsızlık adam öldürme hayvanlara kötü davranma herbk var !!

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hepsi parazitler korkaklar ülkelerini yabancı yerli teröristlere karşı orduyla beraber savunacaklarına burada tail yapıp denize diskoya giden aşağılı insanlar hepsi sınır dışı edilmeli

0|2
    0|0
  • Suriyeli kardeşlerimize ne kadar zülum eden alçak varsa hepsiyle mahkeme- kübra da tek tek hesaplaşacağım.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum bence bizim askerlerimiz onların ülkesine giriyor savaşıyor ölüyor lar surilerde burda disko deniz de vs avm de alışveriş yapıyor lar ülkelerini savunmaları lazım bunların bence bizim askerlerimiz ile bunları da goturmeleri lazım sonuçta yabancı bir ülke de savaş var ve ülkelerini korumak surilerin görevi bunları toplu. Goturecen

0|0
    0|0
  • Kadın ve çocuklar hariç gençleri bende ülkemde istemiyorum özgür suriye ordusunda silah altına girip ülkeleri için savaşmalılar dediğin gibi kaçmak hainliktir.

0|0
    0|0
  • Suriyelililer? Haydilililililer gibi bir şey mi?

0|0
    0|0
  • şimdilik suriyede 7 şehit verdik.

0|0
    0|0
  • Buraya gelip çalışanlara lafım yok ama dilencilerden nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • sevmediğimi söyleyebilirim. yaratan yaratmış ama takipte sıkıntı yaşıyor...

0|0
    0|0
  • Gebersinler

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne güzel soyledin öyle 👍😉

• 2ay

@DemirPrens korktum simid bu öpücük felan😂

• 2ay

O yüzden mi gizlendin 👍😏 korkma kardeşim yemem seni hoşçakal.😉😘

• Ne yalan söyliyim hepsi kötü değil ırkçılık yapmak istemem ama tanıdığım neredeyse çoğu suriyeli serseri hırsız tipli idi ama eli yüzü düzgün de tanıdım ki hala arkadaşım kendisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...